Lauka küla
Küla · Hiiumaa vald · 237 aadressi
Lauka küla on küla piirkonnas Hiiumaa vald, kus on 237 aadressi. Hoonestuses on 210 hoonet, neist 28 eluhoonet, mediaanehitusaasta 1972; energiamärgis on teada 7 hoonel, neist sagedaseim klass on F. 2021. aasta rahvaloenduse järgi elab piirkonnas 111 inimest. Äriregistris on sellele aadressile kantud 28 ettevõtet, enim tegevusaladel hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms), spordiklubide tegevus, usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse. Suurima töötajate arvuga on Lauka Saeveski OÜ, 5 töötajat 2025. aasta aruande järgi. Allikas: aadressiandmete süsteem, ehitisregister, rahvaloendus, tehingute andmebaas, äriregister.
Elanikud
Allikas: Statistikaamet, rahvaloendus 31.12.2021Vanuserühmad
- 0–17 aastat 8 % 9
- 18–64 aastat 67 % 74
- 65 ja vanemad 25 % 28
Kriips tulbal tähistab võrdlusala taset: Hiiumaa vald. Rahvaloenduse arvud on andmekaitse tõttu juhuslikult nihutatud: väikeste asulate arvud on ligikaudsed ja vanuserühmad ei pruugi kokku anda rahvaarvu.
Hoonefond
Allikas: ehitisregisterHooned esmase kasutuse kümnendi järgi
Tulp „<1890“ koondab 3 vanemat hoonet. Hoonete vanuse mediaan: 54 aastat
Kasutusotstarbed
- 30092
- Ühe korteriga elamud22
- Muud mitteelamud7
- Kahe või mitme korteriga elamud6
- Majutus- ja toitlustushooned5
- Tööstus- ja laohooned2
- Kaubandus- ja teenindushooned1
- Transpordihooned1
Energiaklassid
7 hoonet
Maa maksustamishinna mediaan (€/m²)
- ärimaa0,99 €
- elamumaa0,71 €
- maatulundusmaa0,22 €
- tootmismaa0,70 €
Edetabelid
Ettevõtete edetabelid: Hiiumaa vald
- Suurima müügituluga ettevõtted 2025 esikohal Hiiumaa Tarbijate Ühistu
- Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 esikohal AS Hiiu Kalur
- Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 esikohal sihtasutus Hiiumaa Haigla
- Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 esikohal AS Hiiu Kalur
- Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 esikohal OSAÜHING PAKPOORD
- Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 esikohal aktsiaselts Kärdla Veevärk
Viimased ehitusload ja teatised
Allikas: ehitisregistri dokumendid- 31.03.2026 Leesnurme Ehitusluba · Antud
- 30.06.2025 Katlamaja Ehitusluba · Antud
- 21.06.2024 Katlamaja Ehitusluba · Antud
- 14.04.2021 Käina tee 30 Ehitusteatis · Lubatud/Teavitatud
- 10.06.2019 Käina tee 40 Kasutusteatis · Lubatud/Teavitatud
- 16.05.2019 Väike-Kaibaldi Kasutusteatis · Lubatud/Teavitatud
- 03.01.2019 Väike-Kaibaldi Ehitusteatis · Lubatud/Teavitatud
- 22.11.2018 Väike-Kaibaldi Ehitusluba · Antud
- 23.10.2018 Tankla Ehitusluba · Antud
- 26.10.2017 Käina tee 40 Ehitusteatis · Lubatud/Teavitatud
Ettevõtteid asumis (28)
Allikas: äriregister · füüsilisest isikust ettevõtjaid ei kuvata-
Raamatupidamine, maksualane nõustamine · Lauka küla317 680 € müügitulu 2025
-
Metsamajandust abistavad tegevused · Lauka küla238 540 € müügitulu 2025
-
Muud kaeve- ja mullatööd · Lauka küla151 709 € müügitulu 2025
-
Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine · Lauka küla117 529 € müügitulu 2024
-
Visuaalkunstiloome · Lauka küla71 446 € müügitulu 2025
Uued ettevõtted: Hiiu maakond Pankrotimenetluse teated: Hiiu maakond
Suuremad tänavad
- Käina tee 79
Postiindeksid siin piirkonnas
Allikas: Maa- ja Ruumiameti aadressiandmete süsteem (ADS)Üks piirkond võib jaguneda mitme postiindeksi vahel. Vaata, mida iga indeks katab.
Seosed
Kuhu see piirkond kuulub, mis jääb lähedale ja kes on siia registreeritud.
- Omavalitsus
- Hiiumaa vald
- Maakond
- Hiiu maakond
Lähimad asustusüksused
- Otste küla 0,8 km
- Napi küla 0,8 km
- Isabella küla 1,5 km
- Kurisu küla 1,9 km
- Pihla küla 2,3 km
- Heigi küla 2,6 km
Kaugus on arvestatud piirkondade keskpunktide vahel, mitte piiridest.
Suurimad tööandjad
- Lauka Saeveski OÜ 5 töötajat (2025)
- TimberEst Trading OÜ 2 töötajat (2024)
- DagoEkspert OÜ 2 töötajat (2025)
- Merol OÜ 1 töötajat (2025)
- Väikesed Hiidlased OÜ 1 töötajat (2025)
Äriregistrisse siia registreeritud ettevõtted, kelle viimases majandusaasta aruandes on kõige rohkem töötajaid. Registrijärgne aadress ei ütle, kus inimesed tegelikult tööl käivad.
Aadressid
Allikas: Maa- ja Ruumiameti aadressiandmete süsteem (ADS)Hooned ja hoonestamata katastriüksused tänavate ja numbrite järjekorras.
- Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Lauka küla Katastriüksus
- Arseeni Katastriüksus
- Biopuhasti Mitteelamu
- Biopuhasti Mitteelamu
- Farmi Mitteelamu
- Farmi Mitteelamu
- Halli Mitteelamu
- Heli Mitteelamu
- Hoidla Mitteelamu
- Jaagu Katastriüksus
- Juurika Katastriüksus
- Juurika tee Katastriüksus
- Kadri Mitteelamu
- Kanalisatsiooni ülepumpla Mitteelamu
- Katlamaja Mitteelamu
- Kiviaia Katastriüksus
- Kuuri Mitteelamu
- Kuuri Mitteelamu
- Kuuri Mitteelamu
- Käina tee 10 Mitteelamu
- Käina tee 10 Mitteelamu
- Käina tee 10 Mitteelamu
- Käina tee 10 Elamu
- Käina tee 10 Mitteelamu
- Käina tee 10 Mitteelamu
- Käina tee 10 Mitteelamu
- Käina tee 12 Mitteelamu
- Käina tee 14 Elamu
- Käina tee 14a Katastriüksus
- Käina tee 18 Mitteelamu
- Käina tee 18 Elamu
- Käina tee 18 Mitteelamu
- Käina tee 19 Elamu
- Käina tee 19a Katastriüksus
- Käina tee 20 Elamu
- Käina tee 21 Mitteelamu
- Käina tee 21 Elamu
- Käina tee 21 Mitteelamu
- Käina tee 21 Mitteelamu
- Käina tee 22 Elamu
- Käina tee 22a Katastriüksus
- Käina tee 24 Elamu
- Käina tee 24 Mitteelamu
- Käina tee 24 Mitteelamu
- Käina tee 24 Mitteelamu
- Käina tee 24 Mitteelamu
- Käina tee 24a Katastriüksus
- Käina tee 25 Mitteelamu
- Käina tee 25 Mitteelamu
- Käina tee 25 Mitteelamu