Osaühing Baseilo
Registrisse kantud 10003229Osaühing Baseilo (registrikood 10003229) on 1995. aastal asutatud osaühing, asukoht Rakvere linn, tegevusala käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük (EMTAK 47521). 2025. aasta müügitulu oli 1 591 073 eurot ja puhaskasum 156 337 eurot, bilansimaht 940 700 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aleksander Pritsik. Juhatuse liige on Aleksander Pritsik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.12.1995 (30 a 10 k) · Tallinna tn 47, Rakvere linn, 44311
Registriandmed KMKR EE100460278 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100460278
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 9,8 % | 2024: 8,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 18,9 % | 2024: 14,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,8 % | 2024: 88,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,4 | 2024: 9,3 |
| Müügitulu kasv | +8,4 % | 2024: −5,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 591 073 | 1 467 664 | 1 557 650 | 1 386 443 | 1 223 419 | 1 113 557 | 1 012 836 |
| Puhaskasum | 156 337 | 120 560 | 146 283 | 17 724 | 18 722 | 7 921 | 19 487 |
| Käibevara | 839 763 | 823 162 | 834 477 | 781 408 | 703 134 | 824 312 | 800 939 |
| Põhivara | 100 937 | 125 596 | 153 788 | 187 284 | 230 542 | 208 422 | 231 171 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 940 700 | 948 758 | 988 265 | 968 692 | 933 676 | 1 032 734 | 1 032 110 |
| Kohustised kokku | 115 031 | 109 425 | 119 551 | 193 313 | 98 176 | 55 956 | 63 253 |
| Omakapital | 825 669 | 839 333 | 868 714 | 775 379 | 835 500 | 976 778 | 968 857 |
| Kasumimarginaal | 9,8 % | 8,2 % | 9,4 % | 1,3 % | 1,5 % | 0,7 % | 1,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 839 763 € · 89,3 %
- Põhivara 100 937 € · 10,7 %
- Lühiajalised kohustised 99 642 € · 10,6 %
- Pikaajalised kohustised 15 389 € · 1,6 %
- Omakapital 825 669 € · 87,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 12,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 10,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
47521 Käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük põhitegevus 1 438 682 €
-
33121 Masinate ja seadmete remont ning hooldus 152 391 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 117 963 € | 22 499 € | 707 097 € | 16 |
| II kv 2026 | 92 475 € | 20 823 € | 675 146 € | 16 |
| I kv 2026 | 26 569 € | 20 451 € | 214 690 € | 17 |
| IV kv 2025 | 54 611 € | 20 607 € | 331 527 € | 17 |
| III kv 2025 | 107 991 € | 22 162 € | 578 857 € | 16 |
| II kv 2025 | 79 927 € | 18 548 € | 539 916 € | 16 |
| I kv 2025 | 31 871 € | 19 468 € | 181 263 € | 16 |
| IV kv 2024 | 49 365 € | 19 857 € | 327 516 € | 15 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 39 321 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 7 500 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 19,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 235 699 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 901 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Kõige pikema staažiga juhatused · Lääne-Viru maakond 30,9 a
- 14. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Rakvere linn 3 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 8 553 | 28 627 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Jõhvi Vallavalitsus · maksed 1 460 €
- Rakvere Ametikool · maksed 958 €
- SA Virumaa Muuseumid · maksed 869 €
- Alutaguse Vallavalitsus · maksed 573 €
- SA Narva-Jõesuu Peremajad · maksed 547 €
- SA Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus · maksed 520 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubJuba üle 25 aasta aia- ja metsatehnika müügi ja hoolduse kogemust! Laias valikus aia- ja metsatehnikat parimatelt brändidelt!
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 40000054 / 9
-
25.06.2020Muutmiskanne Ä 40000054 / 8
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 40000054 / 7
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 40000054 / 6
-
16.01.2012Muutmiskanne Ä 40000054 / 5
-
04.01.2012Muutmiskanne Ä 40000054 / 4
-
08.12.2011Muutmiskanne Ä 40000054 / M1
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 54 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 26.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |