Ettevõte on äriregistrist kustutatud 14.10.2026. Lehel on viimased teadaolevad andmed.
osaühing "NRT"
Kustutatud registrist 10005435osaühing "NRT" (registrikood 10005435) on 1995. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala masinate ja seadmete remont ning hooldus (EMTAK 33121). 2024. aasta müügitulu oli 243 544 eurot ja puhaskasum -13 231 eurot, bilansimaht 65 809 eurot. Juhatuse liige on Raivo Kikas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Ettevõtte staatus äriregistris on kustutatud registrist. Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.12.1995 (30 a 9 k) · Ringtee tn 1, Tartu linn, 51013
Registriandmed KMKR EE100033281 · osakapital 3 834 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100033281
- Osakapital
- 3 834 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -5,4 % | 2023: -4,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -31,0 % | 2023: -19,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 64,9 % | 2023: 53,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,8 | 2023: 2,1 |
| Müügitulu kasv | +18,9 % | 2023: −13,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −0,4 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 243 544 | 204 774 | 236 748 | 286 931 | 249 673 | 248 019 |
| Puhaskasum | -13 231 | -9 086 | 3 480 | 7 446 | 6 347 | -3 420 |
| Käibevara | 65 809 | 83 600 | 86 365 | 89 842 | 102 841 | 106 965 |
| Põhivara | 0 | 1 428 | 3 547 | 5 666 | 7 784 | 5 226 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 65 809 | 85 028 | 89 912 | 95 508 | 110 625 | 112 191 |
| Kohustised kokku | 23 113 | 39 313 | 35 111 | 44 187 | 66 750 | 74 690 |
| Omakapital | 42 696 | 45 715 | 54 801 | 51 321 | 43 875 | 37 501 |
| Kasumimarginaal | -5,4 % | -4,4 % | 1,5 % | 2,6 % | 2,5 % | -1,4 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 65 809 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 23 113 € · 35,1 %
- Omakapital 42 696 € · 64,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 35,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
33121 Masinate ja seadmete remont ning hooldus põhitegevus 205 999 €
-
46842 Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük 37 545 €
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 8 554 € | 5 875 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 34 669 € | 22 682 € | 91 900 € | 1 |
| II kv 2025 | 20 531 € | 14 201 € | 44 702 € | 4 |
| I kv 2025 | 24 814 € | 18 340 € | 52 358 € | 4 |
| IV kv 2024 | 26 488 € | 15 585 € | 70 223 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 468 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Luua Metsanduskool · maksed 468 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
14.10.2026Staatus: R → K
-
07.10.2024Muutmiskanne Ä 20001045 / 13
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20001045 / 12
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20001045 / 11
-
22.12.2017Muutmiskanne Ä 20001045 / 10
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20001045 / 9
-
07.12.2011Muutmiskanne Ä 20001045 / 8
-
06.07.2011Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20001045 / 7
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 1045 / 6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 27.10.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 06.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1995 | – | – |