osaühing E-VARULA
Registrisse kantud 10005642osaühing E-VARULA (registrikood 10005642) on 1995. aastal asutatud osaühing, asukoht Võru linn, tegevusala käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük (EMTAK 47521). 2025. aasta müügitulu oli 256 918 eurot ja puhaskasum -17 153 eurot, bilansimaht 282 610 eurot. Juhatuse liige on Ly Räbovõitra. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.12.1995 (30 a 9 k) · Räpina mnt 15, Võru linn, 65606
Registriandmed KMKR EE100423817 · osakapital 2 544 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100423817
- Osakapital
- 2 544 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -6,7 % | 2024: 0,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -7,1 % | 2024: 0,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,0 % | 2024: 92,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,6 | 2024: 13,2 |
| Müügitulu kasv | −11,4 % | 2024: −10,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −4,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 256 918 | 290 131 | 324 897 | 335 513 | 324 497 | 328 783 | 327 188 |
| Puhaskasum | -17 153 | 153 | -1 506 | 15 406 | 23 661 | 21 476 | 4 400 |
| Käibevara | 280 917 | 286 596 | 295 199 | 303 288 | 287 269 | 267 093 | 258 751 |
| Põhivara | 1 693 | 2 540 | 3 387 | 0 | 997 | 997 | 997 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 282 610 | 289 136 | 298 586 | 303 288 | 288 266 | 268 090 | 259 748 |
| Kohustised kokku | 42 265 | 21 638 | 21 241 | 24 437 | 24 821 | 15 306 | 28 440 |
| Omakapital | 240 345 | 267 498 | 277 345 | 278 851 | 263 445 | 252 784 | 231 308 |
| Kasumimarginaal | -6,7 % | 0,1 % | -0,5 % | 4,6 % | 7,3 % | 6,5 % | 1,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 280 917 € · 99,4 %
- Põhivara 1 693 € · 0,6 %
- Lühiajalised kohustised 32 765 € · 11,6 %
- Pikaajalised kohustised 9 500 € · 3,4 %
- Omakapital 240 345 € · 85,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 15,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 14 250 € | 7 254 € | 89 991 € | 4 |
| II kv 2026 | 8 275 € | 3 677 € | 58 508 € | 4 |
| I kv 2026 | 9 467 € | 6 403 € | 36 263 € | 2 |
| IV kv 2025 | 12 503 € | 8 176 € | 54 426 € | 4 |
| III kv 2025 | 13 623 € | 8 349 € | 90 696 € | 4 |
| II kv 2025 | 11 446 € | 8 147 € | 69 756 € | 5 |
| I kv 2025 | 12 628 € | 7 993 € | 44 098 € | 4 |
| IV kv 2024 | 12 967 € | 7 798 € | 70 524 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 750 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 418 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 50,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 29 997 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 163 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 866 | 2 003 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- OÜ Rõuge Kommunaalteenus · maksed 476 €
- Võrumaa Haridus- ja Tehnoloogiakeskus · maksed 210 €
- SA Haanjamaa Sport · maksed 180 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20000139 / 9
-
04.05.2022Muutmiskanne Ä 20000139 / 8
-
02.05.2022Muutmiskanne Ä 20000139 / M6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20000139 / 7
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20000139 / 6
-
28.01.2013Muutmiskanne Ä 20000139 / 5
-
18.06.2012Muutmiskanne Ä 20000139 / 4
-
19.03.2012Muutmiskanne Ä 20000139 / M5
-
23.02.2012Muutmiskanne Ä 20000139 / M4
-
29.12.2011Muutmiskanne Ä 20000139 / M3
-
30.06.2010Muutmiskanne Ä 20000139 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 19.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 21.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |