OÜ Eagle Vision
Registrisse kantud 10011223OÜ Eagle Vision (registrikood 10011223) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala optiliste seadmete jaemüük (EMTAK 47781). 2025. aasta müügitulu oli 3 580 115 eurot ja puhaskasum -298 234 eurot, bilansimaht 976 203 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Omanikukonto: SILMÄASEMA OPTIIKKA OY. Juhatuse liikmed on Markus Oskari Peura, Jari-Pekka Kristian Kelhä, Merliin Orumaa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.02.1996 (30 a 7 k) · Suur-Karja tn 23, Tallinn, 10140
Registriandmed KMKR EE100658912 · osakapital 130 788 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100658912
- Osakapital
- 130 788 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Optiliste seadmete jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -8,3 % | 2024: -5,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -158,5 % | 2024: -32,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 19,3 % | 2024: 56,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 2,2 |
| Müügitulu kasv | +284,9 % | 2024: −1,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +24,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 580 115 | 930 196 | 945 576 | 965 249 | 1 110 422 | 1 219 212 | 1 818 564 |
| Puhaskasum | -298 234 | -47 909 | 72 757 | 58 376 | 46 749 | -73 198 | -132 737 |
| Käibevara | 605 162 | 239 706 | 232 750 | 203 302 | 236 710 | 322 457 | 238 262 |
| Põhivara | 371 041 | 16 997 | 18 672 | 23 008 | 31 615 | 39 716 | 52 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 976 203 | 256 703 | 251 422 | 226 310 | 268 325 | 362 173 | 290 262 |
| Kohustised kokku | 788 011 | 111 047 | 57 857 | 105 503 | 205 894 | 346 491 | 301 382 |
| Omakapital | 188 192 | 145 656 | 193 565 | 120 807 | 62 431 | 15 682 | -11 120 |
| Kasumimarginaal | -8,3 % | -5,2 % | 7,7 % | 6,0 % | 4,2 % | -6,0 % | -7,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 605 162 € · 62,0 %
- Põhivara 371 041 € · 38,0 %
- Lühiajalised kohustised 513 011 € · 52,6 %
- Pikaajalised kohustised 275 000 € · 28,2 %
- Omakapital 188 192 € · 19,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 80,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 38,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
47781 Optiliste seadmete jaemüük põhitegevus 3 565 384 €
-
86221 Eriarstiabi 14 731 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 168 579 € | 167 840 € | 1 220 959 € | 55 |
| II kv 2026 | 205 030 € | 158 100 € | 1 216 778 € | 54 |
| I kv 2026 | 165 979 € | 153 543 € | 1 133 312 € | 50 |
| IV kv 2025 | 176 633 € | 163 586 € | 1 221 819 € | 53 |
| III kv 2025 | 198 040 € | 165 358 € | 967 050 € | 54 |
| II kv 2025 | 66 892 € | 44 651 € | 572 212 € | 52 |
| I kv 2025 | 66 489 € | 52 254 € | 352 183 € | 50 |
| IV kv 2024 | 52 896 € | 44 727 € | 310 530 € | 51 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 56 193 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 55 947 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 99,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 406 986 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 956 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · 50–249 töötajat 284,9 %
- 5. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 47) 38 tk
- 22. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · 50–249 töötajat 54,8 %
- 26. Suurimad juhatused · Kaubandus (EMTAK 47) 4 tk
- 48. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 47) 298 234 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 875 | 2 037 |
| Müük avalikule sektorile | 4 231 | 7 490 |
| Toetused kokku | 875 | 2 037 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla · maksed 3 444 €
- Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet · toetus 875 €
- Kaitsevägi · maksed 395 €
- SA Tallinna Lastehaigla · maksed 392 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubMeie kauplustest leiab mitmekesise prillivaliku igale eelarvele ja stiilile. Vajadusel kontrollime nägemist ja aitame valida sobivad prillid.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.10.2025Muutmiskanne Ä 10000359 / 38
-
30.06.2025Muutmiskanne Ä 10000359 / M13
-
30.06.2025Muutmiskanne Ä 10000359 / 37
-
12.05.2025Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10000359 / 36
-
22.10.2024Muutmiskanne Ä 10000359 / 35
-
30.09.2024Muutmiskanne Ä 10000359 / 34
-
06.08.2024Muutmiskanne Ä 10000359 / 33
-
20.05.2024Muutmiskanne Ä 10000359 / 32
-
23.01.2024Muutmiskanne Ä 10000359 / 31
-
04.07.2023Muutmiskanne Ä 10000359 / 29
-
04.07.2023Muutmiskanne Ä 10000359 / 30
-
16.08.2022Muutmiskanne Ä 10000359 / 28
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 25.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 14.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 24.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 25.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |
| 1995 | – | – |