osaühing ORMASTE
Registrisse kantud 10012783osaühing ORMASTE (registrikood 10012783) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Ivaste küla, tegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). 2025. aasta müügitulu oli 631 331 eurot ja puhaskasum -9 612 eurot, bilansimaht 447 670 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jare Kristian Tiilikka. Juhatuse liige on Jare Kristian Tiilikka. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.02.1996 (30 a 7 k) · Oru, Ivaste küla, 62005
Registriandmed KMKR EE100177011 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100177011
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metsamajandust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -1,5 % | 2024: -2,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -3,1 % | 2024: -6,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 68,6 % | 2024: 55,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,2 | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | −28,3 % | 2024: +24,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 631 331 | 880 348 | 706 997 | 957 074 | 511 483 | 495 247 | 652 681 |
| Puhaskasum | -9 612 | -21 823 | 127 268 | 65 374 | -74 963 | 13 685 | 67 382 |
| Käibevara | 316 950 | 365 401 | 410 199 | 223 347 | 161 194 | 234 020 | 222 943 |
| Põhivara | 130 720 | 207 726 | 31 009 | 43 694 | 60 879 | 34 064 | 49 416 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 447 670 | 573 127 | 441 208 | 267 041 | 222 073 | 268 084 | 272 359 |
| Kohustised kokku | 140 704 | 256 549 | 102 807 | 55 908 | 76 314 | 47 362 | 65 322 |
| Omakapital | 306 966 | 316 578 | 338 401 | 211 133 | 145 759 | 220 722 | 207 037 |
| Kasumimarginaal | -1,5 % | -2,5 % | 18,0 % | 6,8 % | -14,7 % | 2,8 % | 10,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 316 950 € · 70,8 %
- Põhivara 130 720 € · 29,2 %
- Lühiajalised kohustised 99 621 € · 22,3 %
- Pikaajalised kohustised 41 083 € · 9,2 %
- Omakapital 306 966 € · 68,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 31,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 29,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 18 557 € | 18 152 € | 47 104 € | 8 |
| II kv 2026 | 45 188 € | 18 960 € | 249 352 € | 7 |
| I kv 2026 | 49 845 € | 19 595 € | 255 568 € | 7 |
| IV kv 2025 | 49 796 € | 20 744 € | 176 357 € | 7 |
| III kv 2025 | 26 554 € | 19 168 € | 76 397 € | 7 |
| II kv 2025 | 64 210 € | 26 516 € | 232 636 € | 7 |
| I kv 2025 | 50 732 € | 25 582 € | 178 634 € | 8 |
| IV kv 2024 | 48 278 € | 22 402 € | 269 751 € | 8 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 6 186 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 6 051 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 97,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 39,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 15 701 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 454 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemOru, Ivaste küla, 62005
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 39. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Põllumajandus ja metsandus (EMTAK 02) 1 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20000305 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20000305 / 6
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20000305 / 5
-
22.06.2015Muutmiskanne Ä 20000305 / 4
-
20.06.2012Muutmiskanne Ä 20000305 / 3
-
29.06.2010Muutmiskanne Ä 20000305 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 19.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 25.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1996 | – | – |