Osaühing "A.K."
Registrisse kantud 10013073Osaühing "A.K." (registrikood 10013073) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Sauga alevik, tegevusala kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük (EMTAK 46371). 2025. aasta müügitulu oli 1 171 029 eurot ja puhaskasum 110 934 eurot, bilansimaht 807 544 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kaido Kärner. Juhatuse liige on Kaido Kärner. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.02.1996 (30 a 7 k) · Lõo tn 9a, Sauga alevik, 85008
Registriandmed KMKR EE100121779 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100121779
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 9,5 % | 2024: 4,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 20,1 % | 2024: 11,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 68,3 % | 2024: 63,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,6 | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | +5,1 % | 2024: +3,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 171 029 | 1 114 094 | 1 078 437 | 968 257 | 891 086 | 799 946 | 886 506 |
| Puhaskasum | 110 934 | 54 150 | 201 939 | 40 450 | 20 704 | 50 304 | 24 934 |
| Käibevara | 328 954 | 339 107 | 396 436 | 297 822 | 276 280 | 408 531 | 238 778 |
| Põhivara | 478 590 | 434 084 | 443 542 | 458 191 | 476 437 | 185 707 | 399 974 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 807 544 | 773 191 | 839 978 | 756 013 | 752 717 | 594 238 | 638 752 |
| Kohustised kokku | 255 801 | 282 382 | 303 319 | 361 293 | 318 447 | 180 672 | 275 489 |
| Omakapital | 551 743 | 490 809 | 536 659 | 394 720 | 434 270 | 413 566 | 363 263 |
| Kasumimarginaal | 9,5 % | 4,9 % | 18,7 % | 4,2 % | 2,3 % | 6,3 % | 2,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 328 954 € · 40,7 %
- Põhivara 478 590 € · 59,3 %
- Lühiajalised kohustised 204 480 € · 25,3 %
- Pikaajalised kohustised 51 321 € · 6,4 %
- Omakapital 551 743 € · 68,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 31,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 59,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 79 230 € | 9 637 € | 470 128 € | 6 |
| II kv 2026 | 81 797 € | 10 631 € | 520 035 € | 6 |
| I kv 2026 | 68 900 € | 11 775 € | 428 287 € | 6 |
| IV kv 2025 | 66 717 € | 12 691 € | 509 351 € | 7 |
| III kv 2025 | 79 835 € | 10 752 € | 455 628 € | 8 |
| II kv 2025 | 75 906 € | 10 805 € | 479 301 € | 7 |
| I kv 2025 | 64 673 € | 9 812 € | 439 690 € | 7 |
| IV kv 2024 | 61 776 € | 9 140 € | 420 799 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 26 410 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 212 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 12,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 156 709 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 030 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Hulgikaubandus · Tunnustatud toidukäitleja1046
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 6. Kõige pikema staažiga juhatused · Tori vald 18,2 a
- 13. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Tori vald 13 867 €
- 15. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Tori vald 146 379 €
- 18. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Tori vald 9,5 %
- 18. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Tori vald 1 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 28 441 | 49 377 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Viljandi Haigla · maksed 3 787 €
- Kiili Varahalduse SA · maksed 2 307 €
- Metsakohvik OÜ · maksed 2 107 €
- Kose Vallavalitsus · maksed 1 737 €
- Jõhvi Vallavalitsus · maksed 1 560 €
- SA Tartu Vaimse Tervise Hooldekeskus · maksed 1 330 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
Sihtasutus Jõulumäe Tervisespordikeskus · 22.09.2023 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAK Spice e-poest leiad kvaliteetsed maitseained, marinaadid, puljongid ja maitseainesegud. Kiire tarne üle Eesti ja lai tootevalik.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
14.05.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 30000162 / 15
-
23.10.2023Muutmiskanne Ä 30000162 / 14
-
10.10.2023Osanike muutmine Ä 30000162 / M2
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 30000162 / 13
-
08.04.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30000162 / 12
-
23.07.2018Muutmiskanne Ä 30000162 / 11
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30000162 / 10
-
26.10.2010Muutmiskanne Ä 30000162 / 9
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 162 / 8
-
05.11.2008Muutmiskanne Ä 162 / 7
-
05.08.2008Muutmiskanne Ä 162 / 6
-
30.07.2008Muutmiskanne Ä 162 / 5
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 31.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 17.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 16.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |