Tornator Eesti OÜ
Registrisse kantud 10013860Tornator Eesti OÜ (registrikood 10013860) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad (EMTAK 02101). 2025. aasta müügitulu oli 10 842 443 eurot ja puhaskasum -1 545 197 eurot, bilansimaht 262 303 092 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tornator Oy. Juhatuse liikmed on Henrik Valdemar Nieminen, Martin Tishler, Antti Olavi Siirtola. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.02.1996 (30 a 7 k) · Lõõtsa tn 8, Tallinn, 11415
Registriandmed KMKR EE100458329 · osakapital 73 000 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100458329
- Osakapital
- 73 000 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -14,3 % | 2024: 301,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,6 % | 2024: 14,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,1 % | 2024: 91,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,6 | 2024: 1,6 |
| Müügitulu kasv | −11,1 % | 2024: −20,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 842 443 | 12 200 172 | 15 298 594 | 9 986 990 | 7 059 889 | 5 681 218 | 7 267 560 |
| Puhaskasum | -1 545 197 | 36 730 117 | 37 775 538 | 42 928 562 | 20 839 235 | -13 007 173 | 41 698 517 |
| Käibevara | 26 167 202 | 39 382 038 | 29 608 123 | 15 495 471 | 20 806 942 | 15 366 753 | 12 845 424 |
| Põhivara | 236 135 890 | 244 158 872 | 217 642 808 | 193 785 421 | 159 033 832 | 143 625 239 | 169 624 773 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 262 303 092 | 283 540 910 | 247 250 931 | 209 280 892 | 179 840 774 | 158 991 992 | 182 470 197 |
| Kohustised kokku | 5 066 628 | 24 759 249 | 5 199 387 | 5 004 886 | 2 493 330 | 2 483 783 | 1 359 231 |
| Omakapital | 257 236 464 | 258 781 661 | 242 051 544 | 204 276 006 | 177 347 444 | 156 508 209 | 181 110 966 |
| Kasumimarginaal | -14,3 % | 301,1 % | 246,9 % | 429,8 % | 295,2 % | -229,0 % | 573,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 26 167 202 € · 10,0 %
- Põhivara 236 135 890 € · 90,0 %
- Lühiajalised kohustised 4 695 676 € · 1,8 %
- Pikaajalised kohustised 370 952 € · 0,1 %
- Omakapital 257 236 464 € · 98,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 90,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 602 524 € | 79 092 € | 2 619 104 € | 13 |
| II kv 2026 | 616 509 € | 103 904 € | 3 018 044 € | 14 |
| I kv 2026 | 435 622 € | 80 280 € | 1 520 870 € | 14 |
| IV kv 2025 | 721 283 € | 81 505 € | 3 151 598 € | 14 |
| III kv 2025 | 833 389 € | 83 608 € | 3 652 178 € | 14 |
| II kv 2025 | 261 175 € | 109 544 € | 1 480 407 € | 14 |
| I kv 2025 | 607 583 € | 77 649 € | 2 824 842 € | 14 |
| IV kv 2024 | 867 277 € | 77 314 € | 3 930 074 € | 14 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 200 841 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 26 364 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 13,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 873 035 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 900 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Martin Tishler
- MTÜ Eesti Maaülikooli Vilistlaskogu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Maavara kaevandamine MirjeKL-508027 · alates 19.10.2020 · kuni 19.10.2035
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Põllumajandus ja metsandus 257 236 464 €
- 1. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Põllumajandus ja metsandus 262 303 092 €
- 1. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Põllumajandus ja metsandus (EMTAK 02) 10 842 443 €
- 2. Kõige väiksema laenukoormusega suurettevõtted 2025 · Põllumajandus ja metsandus 1,9 %
- 2. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Põllumajandus ja metsandus (EMTAK 02) 1 545 197 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 305 358 | 344 153 |
| Müük avalikule sektorile | 19 645 | 22 106 |
| Toetused kokku | 305 358 | 344 153 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 284 709 €
- SA Keskkonnainvesteeringute Keskus · toetus 20 649 €
- Transpordiamet · maksed 19 645 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
30.05.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10076858 / 54
-
14.10.2024Muutmiskanne Ä 10076858 / 53
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10076858 / 52
-
12.05.2022Muutmiskanne Ä 10076858 / 51
-
13.07.2021Muutmiskanne Ä 10076858 / 50
-
01.04.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10076858 / 49
-
31.03.2021Muutmiskanne Ä 10076858 / 48
-
19.09.2019Muutmiskanne Ä 10076858 / 47
-
07.08.2019Muutmiskanne Ä 10076858 / 46
-
17.04.2019Muutmiskanne Ä 10076858 / 45
-
31.01.2019Muutmiskanne Ä 10076858 / 44
-
30.01.2019Muutmiskanne Ä 10076858 / M11
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.04.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 30.05.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 05.04.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 08.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 05.05.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 13.07.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 23.04.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |