Osaühing SLP
Registrisse kantud 10021291Osaühing SLP (registrikood 10021291) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Lindi küla, tegevusala kinnisvarabüroode tegevus (EMTAK 68311). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -1 171 eurot, bilansimaht 186 171 eurot. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Liilia Luik, Ly Suursild. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.04.1996 (30 a 5 k) · Lindi küla, 88302
Registriandmed KMKR EE100147591 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100147591
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kinnisvarabüroode tegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,6 % | 2024: -0,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 114 131 | 16 759 | 5 441 |
| Puhaskasum | -1 171 | -1 511 | -2 139 | -2 247 | 18 792 | -13 810 | -14 768 |
| Käibevara | 145 548 | 145 814 | 145 972 | 151 426 | 190 657 | 86 480 | 84 352 |
| Põhivara | 40 623 | 41 528 | 42 910 | 44 662 | 46 607 | 99 988 | 120 279 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 186 171 | 187 342 | 188 882 | 196 088 | 237 264 | 186 468 | 204 631 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 29 | 5 096 | 44 025 | 12 021 | 16 374 |
| Omakapital | 186 171 | 187 342 | 188 853 | 190 992 | 193 239 | 174 447 | 188 257 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | 16,5 % | -82,4 % | -271,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 145 548 € · 78,2 %
- Põhivara 40 623 € · 21,8 %
- Omakapital 186 171 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 21,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 99 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 75 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ly Suursild
- Erel Group Trading OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- osaühing LySi SL Osanik
- Mittetulundusühing Ühinenud Rannarahvas Tegelik kasusaaja
- Osaühing LYSI KP Juhatuse liige
- osaühing ALMINGER Juhatuse liige
- Tildre Arenduse OÜ Tegelik kasusaaja
- Kastnaranna OÜ Juhatuse liige
-
Kertu Post
- OÜ Mereääre Osanik
- OÜ Pärnukala Juhatuse liige
- Lõvi Grupp OÜ Juhatuse liige
- osaühing ALMINGER Tegelik kasusaaja
-
Liilia Luik
- osaühing ALMINGER Tegelik kasusaaja
- Tildre Arenduse OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Tildre Arenduse OÜ | 66,67 % | 40 000 EEK | 01.09.2023 | 0 €2025 |
| osaühing ALMINGER | 50 % | 20 100 EEK | 01.09.2023 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (5)
-
Tildre Arenduse OÜ 66,67 %
-
osaühing ALMINGER 50 %
-
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLindi küla, 88302
Aadress ei ole seotud Adre aadressilehega.
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 76. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Pärnu maakond 5 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 30000337 / 9
-
02.06.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30000337 / 8
-
07.02.2018Muutmiskanne Ä 30000337 / 7
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 30000337 / 6
-
09.07.2014Muutmiskanne Ä 30000337 / 5
-
08.06.2010Muutmiskanne Ä 30000337 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 337 / 3
-
09.11.2007Toimiku dokumentide kontroll Ä 337 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 19.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |