NTN EST osaühing
Registrisse kantud 10021782NTN EST osaühing (registrikood 10021782) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud veondust abistavad tegevusalad (EMTAK 5226). 2025. aasta müügitulu oli 613 473 eurot ja puhaskasum 14 209 eurot, bilansimaht 638 740 eurot. Juhatuse liige on Omanikukonto: MIHHAIL Žigalin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.03.1996 (30 a 6 k) · Osmussaare tn 8, Tallinn, 13811
Registriandmed KMKR EE100263763 · osakapital 13 910 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100263763
- Osakapital
- 13 910 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud veondust abistavad tegevusalad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,3 % | 2024: 24,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,3 % | 2024: 47,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 35,2 % | 2024: 40,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2024: 1,5 |
| Müügitulu kasv | −16,3 % | 2024: −4,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −0,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 613 473 | 732 893 | 764 162 | 839 248 | 676 616 | 631 000 | 737 365 |
| Puhaskasum | 14 209 | 177 746 | 52 359 | 135 907 | 99 698 | 32 180 | 1 716 |
| Käibevara | 539 880 | 813 323 | 764 423 | 1 100 945 | 1 099 725 | 866 359 | 919 807 |
| Põhivara | 98 860 | 113 507 | 122 164 | 63 791 | 87 783 | 126 814 | 174 290 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 638 740 | 926 830 | 886 587 | 1 164 736 | 1 187 508 | 993 173 | 1 094 097 |
| Kohustised kokku | 413 854 | 549 318 | 553 109 | 683 509 | 758 855 | 507 028 | 593 070 |
| Omakapital | 224 886 | 377 512 | 333 478 | 481 227 | 428 653 | 486 145 | 501 027 |
| Kasumimarginaal | 2,3 % | 24,3 % | 6,9 % | 16,2 % | 14,7 % | 5,1 % | 0,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 539 880 € · 84,5 %
- Põhivara 98 860 € · 15,5 %
- Lühiajalised kohustised 413 854 € · 64,8 %
- Omakapital 224 886 € · 35,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 64,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 15,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
5226 Muud veondust abistavad tegevusalad põhitegevus 613 391 €
-
47121 Muu spetsialiseerimata jaemüük 82 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 340 576 € | 26 707 € | 1 234 100 € | 9 |
| II kv 2026 | 367 267 € | 26 206 € | 1 098 342 € | 9 |
| I kv 2026 | 274 705 € | 31 333 € | 1 022 500 € | 9 |
| IV kv 2025 | 223 433 € | 36 856 € | 860 857 € | 9 |
| III kv 2025 | 288 092 € | 42 501 € | 1 081 651 € | 9 |
| II kv 2025 | 302 527 € | 41 885 € | 1 711 643 € | 9 |
| I kv 2025 | 241 152 € | 37 553 € | 1 724 123 € | 9 |
| IV kv 2024 | 211 844 € | 37 646 € | 1 569 852 € | 9 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 113 525 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 8 902 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 7,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 27,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 411 367 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 902 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Omanikukonto: MIHHAIL Žigalin
- Baltic Consol Line OÜ Osanik
- Unitrade Est OÜ Osanik
- NTN RE Invest OÜ Osanik
-
Sergei Fadejev
- Baltic Consol Line OÜ Osanik
- MAFAD OÜ Tegelik kasusaaja
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq Csd Se) · alates 08.09.2022
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Unitrade Est OÜ 40 %
Skeem
LEI 984500F441E1A895ED33
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 287 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Tartu Linnatransport · maksed 146 €
- Eesti Lennuakadeemia · maksed 140 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.09.2022Ümberkujundamiskanne Ä 10001024 / 17
-
06.09.2022Ümberkujundamiskanne Ä 10001024 / M8
-
05.04.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10001024 / 16
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10001024 / 15
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10001024 / 14
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10001024 / 13
-
11.07.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10001024 / 12
-
28.10.2010Muutmiskanne Ä 10001024 / 11
-
25.10.2010Muutmiskanne Ä 10001024 / M4
-
13.01.2009Muutmiskanne Ä 1024 / 10
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 1024 / 9
-
10.11.2008Muutmiskanne Ä 1024 / 8
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 13.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 14.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 18.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 20.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |