Eugesta Eesti OÜ
Registrisse kantud 10028896Eugesta Eesti OÜ (registrikood 10028896) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Lehmja küla, tegevusala toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük (EMTAK 46391). 2025. aasta müügitulu oli 98 976 704 eurot ja puhaskasum 844 178 eurot, bilansimaht 24 054 150 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Eugesta UAB. Juhatuse liikmed on Aurimas Stabingis, Mindaugas Melinis. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.04.1996 (30 a 5 k) · Rukki tee 5, Lehmja küla, 75306
Registriandmed KMKR EE100048881 · osakapital 425 600 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100048881
- Osakapital
- 425 600 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük
- Tegevusload
- 2 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,9 % | 2024: 0,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,1 % | 2024: 8,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 43,4 % | 2024: 40,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,7 | 2024: 1,6 |
| Müügitulu kasv | +1,9 % | 2024: +1,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 98 976 704 | 97 097 768 | 95 865 846 | 87 877 742 | 73 382 332 | 76 564 318 | 56 346 230 |
| Puhaskasum | 844 178 | 900 807 | 1 578 155 | 928 376 | 1 116 094 | 1 142 977 | 562 268 |
| Käibevara | 22 952 315 | 23 866 322 | 22 783 155 | 21 637 793 | 20 018 052 | 18 602 730 | 15 224 278 |
| Põhivara | 1 101 835 | 1 222 762 | 794 190 | 639 453 | 745 562 | 680 260 | 710 783 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 24 054 150 | 25 089 084 | 23 577 345 | 22 277 246 | 20 763 614 | 19 282 990 | 15 935 061 |
| Kohustised kokku | 13 610 662 | 14 989 774 | 14 401 886 | 14 679 942 | 14 094 686 | 13 730 156 | 11 525 204 |
| Omakapital | 10 443 488 | 10 099 310 | 9 175 459 | 7 597 304 | 6 668 928 | 5 552 834 | 4 409 857 |
| Kasumimarginaal | 0,9 % | 0,9 % | 1,6 % | 1,1 % | 1,5 % | 1,5 % | 1,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 22 952 315 € · 95,4 %
- Põhivara 1 101 835 € · 4,6 %
- Lühiajalised kohustised 13 610 662 € · 56,6 %
- Omakapital 10 443 488 € · 43,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 56,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 4,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46391 Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük põhitegevus 65 367 964 €
-
4649 Muude kodutarvete hulgimüük 31 570 046 €
-
46901 Spetsialiseerimata hulgikaubandus 1 510 144 €
-
77221 Muude tarbeesemete ja kodumasinate väljaüürimine ja kasutusrent 361 999 €
-
95291 Mujal liigitamata tarbeesemete ja kodutarvete parandus ning hooldus 86 266 €
-
49411 Kaubavedu maanteel 80 285 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 320 922 € | 631 656 € | 31 313 588 € | 179 |
| II kv 2026 | 6 615 846 € | 608 824 € | 33 148 085 € | 186 |
| I kv 2026 | 6 983 911 € | 613 247 € | 32 444 337 € | 181 |
| IV kv 2025 | 6 880 797 € | 640 679 € | 34 842 112 € | 181 |
| III kv 2025 | 8 080 719 € | 649 179 € | 34 266 629 € | 173 |
| II kv 2025 | 6 765 862 € | 649 793 € | 31 667 682 € | 174 |
| I kv 2025 | 6 487 896 € | 615 988 € | 32 452 088 € | 175 |
| IV kv 2024 | 6 899 980 € | 619 537 € | 33 651 757 € | 174 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 440 307 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 210 552 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 8,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 10 437 863 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 262 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mindaugas Melinis
- MTÜ Mission Ukraina Tegelik kasusaaja
- SAUMINDA OÜ Juhatuse liige
- Eesti Leedulaste Ühendus Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (2)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 5. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Rae vald 98 976 704 €
- 8. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Rae vald 98 976 704 €
- 27. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 46) 4 tk
- 63. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · 50–249 töötajat 578 811 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 3 741 | 3 811 |
| Müük avalikule sektorile | 79 895 | 180 258 |
| Toetused kokku | 3 741 | 3 811 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- RIIGIKANTSELEI · maksed 13 941 €
- Tartu Hooldekodu · maksed 10 154 €
- SA Ugala Teater · maksed 8 441 €
- Metsakohvik OÜ · maksed 6 031 €
- Eesti Töötukassa · toetus 3 741 €
- Tartu Rakenduslik Kolledž · maksed 3 518 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.04.2024Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10001591 / 44
-
28.03.2024Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10001591 / 43
-
17.08.2021Ümberkujundamiskanne Ä 10001591 / 42
-
28.10.2019Muutmiskanne Ä 10001591 / 41
-
19.09.2019Muutmiskanne Ä 10001591 / M8
-
30.04.2019Kommertspandi avamiskanne K 10001591 / 40
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10001591 / 39
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10001591 / 38
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10001591 / 37
-
16.08.2016Muutmiskanne Ä 10001591 / 36
-
12.08.2016Muutmiskanne Ä 10001591 / M7
-
10.11.2015Muutmiskanne Ä 10001591 / 35
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 04.05.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 06.05.2025 | Suurettevõtja |
| 2023 | 26.04.2024 | Suurettevõtja |
| 2022 | 30.05.2023 | Suurettevõtja |
| 2021 | 24.05.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 30.04.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 25.05.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |
| 1995 | – | – |