Aktsiaselts Harju KEK
Registrisse kantud 10029482Aktsiaselts Harju KEK (registrikood 10029482) on 1996. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 3 355 949 eurot ja puhaskasum 3 786 301 eurot, bilansimaht 43 735 706 eurot. Ettevõttel on osalus 5 ettevõttes. Juhatuse liige on Janek Lehtmets. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.05.1996 (30 a 5 k) · Järve tn 2, Tallinn, 11314
Registriandmed KMKR EE100428333 · osakapital 400 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100428333
- Osakapital
- 400 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 112,8 % | 2024: 88,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 12,5 % | 2024: 9,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,2 % | 2024: 73,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,8 | 2024: 7,4 |
| Müügitulu kasv | +4,0 % | 2024: +6,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 355 949 | 3 226 843 | 3 019 528 | 2 912 987 | 2 563 397 | 2 526 020 | 2 652 743 |
| Puhaskasum | 3 786 301 | 2 863 972 | 2 191 349 | 3 127 887 | 3 780 479 | 3 178 005 | 3 543 605 |
| Käibevara | 9 784 210 | 7 598 575 | 6 649 657 | 3 518 157 | 5 129 954 | 6 550 364 | 4 865 068 |
| Põhivara | 33 951 496 | 31 639 648 | 28 801 314 | 28 845 895 | 26 983 932 | 23 559 251 | 24 314 909 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 43 735 706 | 39 238 223 | 35 450 971 | 32 364 052 | 32 113 886 | 30 109 615 | 29 179 977 |
| Kohustised kokku | 13 475 659 | 10 404 767 | 7 318 432 | 4 449 837 | 5 163 830 | 5 361 578 | 5 980 005 |
| Omakapital | 30 260 047 | 28 833 456 | 28 132 539 | 27 914 215 | 26 950 056 | 24 748 037 | 23 199 972 |
| Kasumimarginaal | 112,8 % | 88,8 % | 72,6 % | 107,4 % | 147,5 % | 125,8 % | 133,6 % |
Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 882 771 | 7 313 851 | 7 106 899 | 6 876 384 | 5 803 314 | 6 772 028 | 9 578 211 |
| Puhaskasum | 7 344 496 | 4 087 542 | 4 261 854 | 1 789 847 | 4 819 314 | 3 996 983 | 4 347 322 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 111 054 123 | 98 448 521 | 92 533 491 | 86 158 184 | 86 616 921 | 78 053 988 | 77 073 955 |
| Kohustised kokku | 22 047 615 | 14 335 656 | 10 444 868 | 8 658 565 | 8 133 575 | 7 109 195 | 9 553 222 |
| Omakapital | 89 006 508 | 84 112 865 | 82 088 623 | 77 499 619 | 78 483 346 | 70 944 793 | 67 520 733 |
| Töötajaid | 22 | 21 | 23 | 23 | 22 | 43 | 61 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 784 210 € · 22,4 %
- Põhivara 33 951 496 € · 77,6 %
- Lühiajalised kohustised 2 551 565 € · 5,8 %
- Pikaajalised kohustised 10 924 094 € · 25,0 %
- Omakapital 30 260 047 € · 69,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 30,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 77,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus põhitegevus 3 229 984 €
-
66191 Finantsnõustamine 125 965 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 613 711 € | 66 522 € | 2 126 949 € | 4 |
| II kv 2026 | 547 759 € | 80 010 € | 2 209 498 € | 5 |
| I kv 2026 | 226 139 € | 82 669 € | 848 366 € | 5 |
| IV kv 2025 | 220 337 € | 63 258 € | 841 757 € | 5 |
| III kv 2025 | 374 052 € | 56 488 € | 909 240 € | 5 |
| II kv 2025 | 222 536 € | 52 592 € | 846 470 € | 5 |
| I kv 2025 | 386 022 € | 89 238 € | 1 344 223 € | 4 |
| IV kv 2024 | 378 196 € | 103 840 € | 817 902 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 204 570 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 22 174 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 10,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 28,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 708 983 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 10 661 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Märt Luuk
- Aktsiaselts Harju Ehitus Tegelik kasusaaja
- Valdmäe Tööstuspark OÜ Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Laagri Vara Tegelik kasusaaja
- H11 OÜ Tegelik kasusaaja
- Osaühing Landler Holding Osanik
- Aktsiaselts Taakes Tegelik kasusaaja
- KEKE OÜ Tegelik kasusaaja
- HE Ehituse ja Kinnisvara OÜ Juhatuse liige
-
Janek Lehtmets
- Valdmäe Tööstuspark OÜ Juhatuse liige
- Aktsiaselts Laagri Vara Juhatuse liige
- H11 OÜ Juhatuse liige
- Effort Capital OÜ Osanik
- KEKE OÜ Juhatuse liige
- OÜ KEK Kinnisvara Juhatuse liige
- KIILIVEERE KVARTAL OÜ Tegelik kasusaaja
- Harju 4 OÜ Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Osalused teistes ettevõtetes (5)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| H11 OÜ | 100 % | 3 500 € | 05.01.2024 | 679 729 €2025 |
| Harju 4 OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2025 | – |
| KEKE OÜ | 100 % | 10 000 € | 10.09.2024 | 16 279 €2025 |
| OÜ KEK Kinnisvara | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | – |
| Valdmäe Tööstuspark OÜ | 100 % | 2 600 € | 17.09.2024 | 861 999 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (5)
-
H11 OÜ 100 %
-
Harju 4 OÜ 100 %
-
KEKE OÜ 100 %
-
OÜ KEK Kinnisvara 100 %
-
Valdmäe Tööstuspark OÜ 100 %
Skeem
LEI 894500F8LX47HF6SUN82 · lapsed
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 10. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Kinnisvara 757 260 €
- 23. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Kinnisvara 671 190 €
- 46. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Kinnisvara 3 786 301 €
- 52. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Kinnisvara 112,8 %
- 56. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Kinnisvara 30 260 047 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubÄrikinnisvara arendaja. Kinnisvara omanik. Ärihooned ja äripargid Keilas, Tänassilmas ja Rae vallas, Tallinna vanalinnas. www.harjukek.ee
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
04.04.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10001821 / 18
-
16.05.2023Muutmiskanne Ä 10001821 / 17
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10001821 / 16
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10001821 / 15
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10001821 / 14
-
29.05.2017Muutmiskanne Ä 10001821 / M5
-
12.08.2016Muutmiskanne Ä 10001821 / 13
-
24.04.2014Muutmiskanne Ä 10001821 / 12
-
09.08.2011Muutmiskanne Ä 10001821 / 11
-
27.06.2011Muutmiskanne Ä 10001821 / M4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 1821 / 10
-
13.12.2004Muutmiskanne Ä 1821 / 9
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.06.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 11.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 19.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 21.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 22.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 01.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 23.07.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |
| 1995 | – | – |