osaühing Mapro
Registrisse kantud 10031875osaühing Mapro (registrikood 10031875) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine (EMTAK 71121). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -4 368 eurot, bilansimaht 2 692 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rasmus Sander Luik. Juhatuse liige on Rasmus Sander Luik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.05.1996 (30 a 4 k) · Kotka tn 1, Tallinn, 11315
Registriandmed KMKR EE100428427 · osakapital 2 684 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100428427
- Osakapital
- 2 684 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -162,3 % | 2024: -39,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 99,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 228,7 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 5 000 | 2 400 | 2 500 | 22 500 |
| Puhaskasum | -4 368 | -2 785 | -14 529 | -1 752 | -3 017 | -4 588 | 12 166 |
| Käibevara | 2 692 | 7 091 | 10 832 | 16 027 | 16 137 | 17 060 | 24 158 |
| Põhivara | – | 0 | 0 | 9 399 | 11 528 | 13 656 | 15 784 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 692 | 7 091 | 10 832 | 25 426 | 27 665 | 30 716 | 39 942 |
| Kohustised kokku | 0 | 31 | 4 942 | 5 007 | 5 494 | 5 527 | 10 165 |
| Omakapital | 2 692 | 7 060 | 5 890 | 20 419 | 22 171 | 25 189 | 29 777 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | -35,0 % | -125,7 % | -183,5 % | 54,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 692 € · 100,0 %
- Omakapital 2 692 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 455 € | 0 € | 2 333 € | 0 |
| II kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 3 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2022 | 405 € | 0 € | 2 000 € | 0 |
II kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Varasemad isikud (3)
- Jaak Kuusik · juhatuse liige (juhataja) · kuni 08.10.2026
- Jaak Kuusik · Tegelik kasusaaja · kuni 07.10.2026
- Jaak Kuusik · Osanik · kuni 08.10.2026
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.10.2026Käibemaksukohustuslaseks registreerimine EE100428427
-
08.10.2026Osanike andmed muutusid
-
08.10.2026Juhatusest lahkus Jaak Kuusik
-
08.10.2026Juhatusse lisandus Rasmus Sander Luik
-
07.10.2026Muutmiskanne Ä 10002013 / 9
-
07.10.2026ui.event.beneficial_owner_changed
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10002013 / 8
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10002013 / 7
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 10002013 / 6
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10002013 / 5
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10002013 / 4
-
27.10.2011Muutmiskanne Ä 10002013 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 21.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 26.05.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 01.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |