Osaühing STRATEEG
Registrisse kantud 10032917Osaühing STRATEEG (registrikood 10032917) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Narva linn, tegevusala reklaami vahendamine meedias (EMTAK 73121). 2025. aasta müügitulu oli 2 574 eurot ja puhaskasum -1 142 eurot, bilansimaht 3 264 eurot. Juhatuse liige on Daniil Galitski. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.06.1996 (30 a 4 k) · Suur-Aguli tn 9, Narva linn, 20309
Registriandmed KMKR EE100792593 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100792593
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Reklaami vahendamine meedias
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -44,4 % | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -37,0 % | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,7 % | 2024: 96,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,1 | 2024: 6,3 |
| Müügitulu kasv | +1 508,8 % | 2024: −90,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −28,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 574 | 160 | 1 637 | 718 | 2 526 | 14 156 | 39 376 |
| Puhaskasum | -1 142 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 |
| Käibevara | 893 | 988 | 932 | 1 125 | 1 220 | 2 672 | 11 462 |
| Põhivara | 2 371 | 3 402 | 3 402 | 3 402 | 3 402 | 3 611 | 4 691 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 264 | 4 390 | 4 334 | 4 527 | 4 622 | 6 283 | 16 153 |
| Kohustised kokku | 174 | 158 | 102 | 296 | 392 | 2 053 | 11 925 |
| Omakapital | 3 090 | 4 232 | 4 232 | 4 231 | 4 230 | 4 230 | 4 228 |
| Kasumimarginaal | -44,4 % | 0,0 % | 0,1 % | 0,1 % | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 893 € · 27,4 %
- Põhivara 2 371 € · 72,6 %
- Lühiajalised kohustised 174 € · 5,3 %
- Omakapital 3 090 € · 94,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 72,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 63 € | 0 € | 1 450 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 € | 0 € | 1 272 € | 0 |
| III kv 2025 | 21 € | 0 € | 1 062 € | 0 |
| II kv 2025 | 25 € | 0 € | 240 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 160 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 21 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 4,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 483 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Daniil Galitski
- Sihtasutus Narva Kant Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Narvaschen Alterthums Gesellschaft Juhatuse liige
- World Service Trans OÜ Osanik
- Mittetulundusühing Narva sõdade muuseum Tegelik kasusaaja
- EcoCore OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 798 | 1 148 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Narva Noortekeskus · maksed 1 798 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 40000440 / 9
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 40000440 / 8
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 40000440 / 7
-
28.11.2017Muutmiskanne Ä 40000440 / 6
-
05.12.2011Muutmiskanne Ä 40000440 / 5
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 440 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 14.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 15.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 09.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 19.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 16.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |