Tara-Torf AS
Registrisse kantud 10039322Tara-Torf AS (registrikood 10039322) on 1996. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Põltsamaa linn, tegevusala turba tootmine (EMTAK 08921). 2025. aasta müügitulu oli 287 504 eurot ja puhaskasum -92 805 eurot, bilansimaht 657 716 eurot. Juhatuse liikmed on Märt Puhmaste, Urmas Kulu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.06.1996 (30 a 4 k) · Roosiaia tee 1, Põltsamaa linn, 48106
Registriandmed KMKR EE100391198 · osakapital 40 880 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100391198
- Osakapital
- 40 880 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Turba tootmine
- Tegevusload
- 2 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -32,3 % | 2024: -3,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -15,2 % | 2024: -2,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,0 % | 2024: 92,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 15,3 | 2024: 15,1 |
| Müügitulu kasv | −28,7 % | 2024: −14,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −2,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 287 504 | 402 986 | 472 390 | 585 165 | 447 052 | 320 053 | 506 641 |
| Puhaskasum | -92 805 | -14 597 | 63 627 | 168 897 | 49 651 | -21 797 | 91 492 |
| Käibevara | 584 175 | 717 139 | 743 198 | 726 925 | 541 920 | 479 380 | 508 984 |
| Põhivara | 73 541 | 42 191 | 51 673 | 22 660 | 33 591 | 75 898 | 101 046 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 657 716 | 759 330 | 794 871 | 749 585 | 575 511 | 555 278 | 610 030 |
| Kohustised kokku | 45 978 | 54 787 | 59 731 | 62 072 | 40 895 | 54 313 | 71 268 |
| Omakapital | 611 738 | 704 543 | 735 140 | 687 513 | 534 616 | 500 965 | 538 762 |
| Kasumimarginaal | -32,3 % | -3,6 % | 13,5 % | 28,9 % | 11,1 % | -6,8 % | 18,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 584 175 € · 88,8 %
- Põhivara 73 541 € · 11,2 %
- Lühiajalised kohustised 38 155 € · 5,8 %
- Pikaajalised kohustised 7 823 € · 1,2 %
- Omakapital 611 738 € · 93,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 15,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 11,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
08921 Turba tootmine põhitegevus 267 450 €
-
49411 Kaubavedu maanteel 20 054 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 44 785 € | 15 755 € | 380 761 € | 4 |
| II kv 2026 | 17 864 € | 15 487 € | 170 941 € | 4 |
| I kv 2026 | 22 079 € | 17 808 € | 48 860 € | 8 |
| IV kv 2025 | 36 396 € | 14 706 € | 108 105 € | 8 |
| III kv 2025 | 22 591 € | 17 949 € | 56 701 € | 8 |
| II kv 2025 | 19 642 € | 18 074 € | 41 888 € | 8 |
| I kv 2025 | 32 872 € | 17 775 € | 141 102 € | 8 |
| IV kv 2024 | 37 065 € | 17 576 € | 97 260 € | 8 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 14 928 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 5 252 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 35,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 126 920 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 525 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Riho Alas
- Mikskaar Miksgrow AS Tegelik kasusaaja
- Mulgi Turvas Aktsiaselts Tegelik kasusaaja
- Ramlas OÜ Juhatuse liige
-
Märt Puhmaste
- Pärnu linn, Pikk tn 10 korteriühistu Juhatuse liige
- Mulgi Turvas Aktsiaselts Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (2)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Maavara kaevandamine Tapiku turbatootmisalaL.MK/334279 · alates 04.11.2022 · kuni 24.02.2050
-
Maavara kaevandamineJÕGM-035 · alates 27.05.2005 · kuni 28.12.2049
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 45. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Mäetööstus (EMTAK 08) 35 938 €
- 50. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Mäetööstus (EMTAK 08) 611 738 €
- 71. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Mäetööstus 657 716 €
- 72. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Mäetööstus 287 504 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
24.10.2025Muutmiskanne Ä 20000715 / 16
-
17.10.2025Muutmiskanne Ä 20000715 / M4
-
15.10.2019Muutmiskanne Ä 20000715 / 15
-
05.08.2019Muutmiskanne Ä 20000715 / 14
-
18.07.2019Muutmiskanne Ä 20000715 / M2
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20000715 / 13
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20000715 / 12
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20000715 / 11
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 20000715 / 10
-
17.05.2011Muutmiskanne Ä 20000715 / 9
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 715 / 8
-
08.11.2006Kommertspandi avamiskanne K 36963
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 10.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 18.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 19.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 13.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1996 | – | – |