STANDEL AS

Registrisse kantud 10041744
☆ Jälgi

STANDEL AS (registrikood 10041744) on 1996. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Tallinn, tegevusala muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük (EMTAK 46891). 2025. aasta müügitulu oli 381 651 eurot ja puhaskasum 177 eurot, bilansimaht 77 497 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 21.06.1996 (30 a 3 k) · Kiisa tn 8, Tallinn, 11313

Müügitulu 2025
382 tuh €
↓ −3,6 % vs 2024
Puhaskasum 2025
177 €
↑ +111 % vs 2024
Töötajad (III kv 2026)
1
sama mis II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE100112364 · osakapital 25 200 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE100112364
Osakapital
25 200 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 29.06.2026
Õiguslik vorm
Aktsiaselts
Tegevusala
Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük
EMTAK 46891
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
77 497 €
↓ −5,2 % vs 2024
Omakapital 2025
37 616 €
↑ +0,5 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-100k0100k200k300k400k500k2019202020212022202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal 0,0 % 2024: -0,4 %
Omakapitali tootlus (ROE) 0,5 % 2024: -4,1 %
Omakapitali osakaal varadest 48,5 % 2024: 45,8 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 1,9 2024: 1,8
Müügitulu kasv −3,6 % 2024: +1,2 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) +1,2 %
Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 381 651 395 892 391 234 375 147 415 719 359 547 370 746
Puhaskasum 177 -1 549 -11 565 -6 263 11 541 6 855 34
Käibevara 76 479 80 312 83 513 92 868 102 677 104 452 77 850
Põhivara 1 018 1 412 0 62 1 725 5 456 9 188
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 77 497 81 724 83 513 92 930 104 402 109 908 87 038
Kohustised kokku 39 881 44 284 44 524 39 876 42 584 58 321 42 306
Omakapital 37 616 37 440 38 989 53 054 61 818 51 587 44 732
Kasumimarginaal 0,0 % -0,4 % -3,0 % -1,7 % 2,8 % 1,9 % 0,0 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 77 497 €
  • Käibevara 76 479 € · 98,7 %
  • Põhivara 1 018 € · 1,3 %
Rahastus 77 497 €
  • Lühiajalised kohustised 39 881 € · 51,5 %
  • Omakapital 37 616 € · 48,5 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 1,9
Kohustised ÷ bilansimaht 51,5 %
Põhivara osakaal bilansimahust 1,3 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
28 782 €
↑ +16 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
1
2025: 2 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
010k20k30k40kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

050k100k150k200k250k300kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 28 782 € 9 706 € 151 043 € 1
II kv 2026 24 859 € 9 094 € 220 816 € 1
I kv 2026 33 991 € 9 360 € 251 607 € 1
IV kv 2025 25 808 € 9 909 € 166 761 € 1
III kv 2025 22 551 € 9 909 € 151 164 € 1
II kv 2025 29 487 € 9 909 € 192 153 € 1
I kv 2025 18 527 € 9 542 € 113 538 € 1
IV kv 2024 28 415 € 8 996 € 182 416 € 1

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)9 594 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)3 235 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest33,7 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive19,1 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)50 348 €
Hinnanguline keskmine brutopalk6 222 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Urmas Sarv
juhatuse liige (juhataja) · alates 21.06.1996

Tegelikud kasusaajad

Urmas Sarv
Otsene osalus · Eesti · alates 19.10.2018

Osanikud

Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.

Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017

Kiisa tn 8, Tallinn, 11313
Juhata: 59.412905, 24.741198
Büroohoone Samal aadressil veel 24 ettevõtet

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud, 1 hilinemisega (kuni 1 päeva)
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avalik raha aastate lõikes

Toetused Müük avalikule sektorile
01k2k3k4k5k6k20252026
Rida, € 2026 2025
Müük avalikule sektorile 5 904 1 413
Toetused kokku 0 0

Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.

Suurimad maksjad 2026

  • AS ALARA · maksed 5 904 €

Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 26.02.2021
    Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10002619 / 11
  • 16.01.2018
    Muutmiskanne Ä 10002619 / 10
  • 07.11.2017
    Muutmiskanne Ä 10002619 / 9
  • 28.09.2017
    Muutmiskanne Ä 10002619 / 8
  • 16.09.2016
    Muutmiskanne Ä 10002619 / 7
  • 30.05.2012
    Muutmiskanne Ä 10002619 / 6
  • 03.12.2008
    Muutmiskanne Ä 2619 / 5
  • 05.05.2003
    Märkus Ä 2619 / 4

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 29.06.2026 Väikeettevõtja
2024 30.06.2025 Väikeettevõtja
2023 01.07.2024 Väikeettevõtja
2022 30.06.2023 Väikeettevõtja
2021 30.06.2022 Väikeettevõtja
2020 30.06.2021 Väikeettevõtja
2019 09.07.2020 Väikeettevõtja
2018 – –
2017 – –
2016 – –
2015 – –
2014 – –
2013 – –
2012 – –
2011 – –
2010 – –
2009 – –
2008 – –
2007 – –
2006 – –
2005 – –
2004 – –
2003 – –
2002 – –
2001 – –
2000 – –
1999 – –
1998 – –
1997 – –
1996 – –