osaühing Kurent
Registrisse kantud 10044234osaühing Kurent (registrikood 10044234) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus (EMTAK 56112). 2025. aasta müügitulu oli 295 583 eurot ja puhaskasum 11 638 eurot, bilansimaht 104 574 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Raido Vann, Irma Kruusmann. Maksuvõlg on 3 951,84 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.05.1996 (30 a 4 k) · Esplanaadi tn 24, Pärnu linn, 80012
Registriandmed KMKR EE100124750 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100124750
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,9 % | 2024: 16,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 11,2 % | 2024: 49,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,1 % | 2024: 98,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 67,8 | 2024: 40,4 |
| Müügitulu kasv | +5,4 % | 2024: +22,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 295 583 | 280 547 | 228 352 | 182 395 | 193 177 | 229 847 | 201 918 |
| Puhaskasum | 11 638 | 45 317 | -11 019 | -4 964 | 25 471 | 26 926 | 1 570 |
| Käibevara | 64 689 | 44 371 | 17 320 | 54 379 | 51 971 | 18 572 | 10 450 |
| Põhivara | 39 885 | 48 710 | 38 268 | 13 717 | 18 454 | 26 437 | 8 753 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 104 574 | 93 081 | 55 588 | 68 096 | 70 425 | 45 009 | 19 203 |
| Kohustised kokku | 954 | 1 099 | 8 922 | 10 411 | 7 775 | 7 831 | 8 951 |
| Omakapital | 103 620 | 91 982 | 46 666 | 57 685 | 62 650 | 37 178 | 10 252 |
| Kasumimarginaal | 3,9 % | 16,2 % | -4,8 % | -2,7 % | 13,2 % | 11,7 % | 0,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 64 689 € · 61,9 %
- Põhivara 39 885 € · 38,1 %
- Lühiajalised kohustised 954 € · 0,9 %
- Omakapital 103 620 € · 99,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 67,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 38,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 56 201 € | 22 391 € | 323 809 € | 66 |
| II kv 2026 | 181 € | 102 € | 30 166 € | 95 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 5 094 € | 3 428 € | 14 251 € | 0 |
| III kv 2025 | 45 918 € | 16 100 € | 268 374 € | 14 |
| II kv 2025 | 271 € | 190 € | 24 318 € | 56 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 4 225 € | 2 629 € | 10 606 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 18 734 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 7 464 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 39,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 107 936 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 217 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 3 951,84 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Raido Vann
- Osaühing VANICOM TRADING Tegelik kasusaaja
- LASTEPARGID OÜ Juhatuse liige
- RDV OÜ Juhatuse liige
-
Irma Kruusmann
- Nõustamiskeskus Targad Suhted MTÜ Tegelik kasusaaja
- Habilitas OÜ Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| LASTEPARGID OÜ | 50 % | 1 250 € | 01.09.2023 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
LASTEPARGID OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemEsplanaadi tn 24, Pärnu linn, 80012
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 3 113 | 3 528 |
| Toetused kokku | 3 113 | 3 528 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · toetus 3 113 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 3951.84 €
-
30.07.2025Muutmiskanne Ä 30000469 / 13
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 30000469 / 12
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 30000469 / 11
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 30000469 / 10
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30000469 / 9
-
01.09.2010Muutmiskanne Ä 30000469 / 8
-
31.08.2010Muutmiskanne Ä 30000469 / 7
-
27.08.2010Muutmiskanne Ä 30000469 / 6
-
16.08.2010Muutmiskanne Ä 30000469 / M2
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 469 / 5
-
12.10.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 469 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 21.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 21.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |
| 1995 | – | – |