Osaühing SILIKO
Registrisse kantud 10048448Osaühing SILIKO (registrikood 10048448) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Püünsi küla, tegevusala spetsialiseerimata hulgikaubandus (EMTAK 46901). 2025. aasta müügitulu oli 42 760 eurot ja puhaskasum -11 160 eurot, bilansimaht 57 428 eurot. Juhatuse liikmed on Aita Kleemann, Hurmas Kleemann. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.07.1996 (30 a 3 k) · Pääsusilma tee 7, Püünsi küla, 74013
Registriandmed KMKR EE100438080 · osakapital 3 355 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100438080
- Osakapital
- 3 355 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -26,1 % | 2024: 4,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -21,0 % | 2024: 5,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,5 % | 2024: 85,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 11,9 | 2024: 6,5 |
| Müügitulu kasv | −44,4 % | 2024: +7,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −9,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 42 760 | 76 969 | 71 884 | 103 208 | 80 289 | 70 889 | 76 130 |
| Puhaskasum | -11 160 | 3 399 | 3 247 | 2 149 | 9 613 | 1 177 | 5 880 |
| Käibevara | 51 259 | 69 160 | 66 234 | 58 845 | 55 154 | 46 942 | 40 656 |
| Põhivara | 6 169 | 5 716 | 7 393 | 8 168 | 8 952 | 9 777 | 9 393 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 57 428 | 74 876 | 73 627 | 67 013 | 64 106 | 56 719 | 50 049 |
| Kohustised kokku | 4 323 | 10 611 | 12 761 | 9 394 | 8 636 | 10 862 | 5 369 |
| Omakapital | 53 105 | 64 265 | 60 866 | 57 619 | 55 470 | 45 857 | 44 680 |
| Kasumimarginaal | -26,1 % | 4,4 % | 4,5 % | 2,1 % | 12,0 % | 1,7 % | 7,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 51 259 € · 89,3 %
- Põhivara 6 169 € · 10,7 %
- Lühiajalised kohustised 4 323 € · 7,5 %
- Omakapital 53 105 € · 92,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 11,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 10,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 233 € | 140 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 265 € | 140 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 233 € | 140 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 268 € | 140 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 4 528 € | 690 € | 26 665 € | 0 |
| II kv 2025 | 4 137 € | 1 790 € | 20 950 € | 0 |
| I kv 2025 | 5 603 € | 1 769 € | 29 736 € | 0 |
| IV kv 2024 | 5 433 € | 1 726 € | 29 390 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 78 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 47 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 60,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPääsusilma tee 7, Püünsi küla, 74013
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10003070 / 6
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10003070 / 5
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10003070 / 4
-
30.11.2011Muutmiskanne Ä 10003070 / 3
-
30.06.2010Muutmiskanne Ä 10003070 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 15.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 06.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 24.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |
| 1995 | – | – |