Optime OÜ
Registrisse kantud 10049237Optime OÜ (registrikood 10049237) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62201). 2025. aasta müügitulu oli 166 205 eurot ja puhaskasum 323 981 eurot, bilansimaht 1 518 461 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rein Parelo. Juhatuse liige on Rein Parelo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.07.1996 (30 a 3 k) · Põhja pst 5, Tallinn, 10412
Registriandmed KMKR EE100280678 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.10–30.09
- KMKR number
- EE100280678
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.10 – 30.09
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutialased konsultatsioonid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 194,9 % | 2024: 58,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 21,5 % | 2024: 6,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,3 % | 2024: 99,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 121,9 | 2024: 317,1 |
| Müügitulu kasv | +17,4 % | 2024: +5,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +10,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 166 205 | 141 530 | 134 584 | 141 058 | 123 286 | 100 549 | 137 856 |
| Puhaskasum | 323 981 | 83 200 | 175 821 | 220 209 | 434 059 | 172 569 | 105 880 |
| Käibevara | 1 326 009 | 1 102 526 | 1 191 757 | 1 085 509 | 939 026 | 758 881 | 376 863 |
| Põhivara | 192 452 | 184 550 | 182 727 | 173 473 | 153 514 | 65 781 | 15 356 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 518 461 | 1 287 076 | 1 374 484 | 1 258 982 | 1 092 540 | 824 662 | 392 219 |
| Kohustised kokku | 10 880 | 3 477 | 174 084 | 134 404 | 188 171 | 354 352 | 94 478 |
| Omakapital | 1 507 581 | 1 283 599 | 1 200 400 | 1 124 578 | 904 369 | 470 310 | 297 741 |
| Kasumimarginaal | 194,9 % | 58,8 % | 130,6 % | 156,1 % | 352,1 % | 171,6 % | 76,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 326 009 € · 87,3 %
- Põhivara 192 452 € · 12,7 %
- Lühiajalised kohustised 10 880 € · 0,7 %
- Omakapital 1 507 581 € · 99,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 121,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 12,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 9 510 € | 4 025 € | 34 485 € | 1 |
| II kv 2026 | 13 648 € | 4 025 € | 43 490 € | 1 |
| I kv 2026 | 19 967 € | 4 018 € | 38 136 € | 1 |
| IV kv 2025 | 13 108 € | 4 003 € | 41 130 € | 1 |
| III kv 2025 | 9 904 € | 4 003 € | 37 608 € | 1 |
| II kv 2025 | 10 306 € | 4 003 € | 37 578 € | 1 |
| I kv 2025 | 40 031 € | 3 897 € | 53 940 € | 1 |
| IV kv 2024 | 11 874 € | 3 411 € | 40 099 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 170 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 342 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 42,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 27,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 11 495 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 580 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 28 581 | 32 975 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla · maksed 16 652 €
- Riigi Kinnisvara AS · maksed 8 655 €
- Lääne-Tallinna Keskhaigla AS · maksed 3 274 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmelaod, aruandlus-ja analüüsilahendused. Power BI. Pilvepõhine tarkvara eelarvestamiseks. Tegevuspõhise kuluarvestuse tarkvara ja konsultatsioon.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10003141 / 9
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10003141 / 8
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10003141 / 7
-
03.10.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10003141 / 6
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10003141 / 5
-
05.07.2012Muutmiskanne Ä 10003141 / 4
-
22.03.2011Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 10003141 / M3
-
12.11.2008Muutmiskanne Ä 3141 / 3
-
26.05.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 3141 / M2
-
04.10.2004Muutmiskanne Ä 3141 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 31.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 10.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1997 | – | – |