Osaühing Sign
Registrisse kantud 10049941Osaühing Sign (registrikood 10049941) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Narva linn, tegevusala arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük (EMTAK 47401). 2025. aasta müügitulu oli 545 549 eurot ja puhaskasum 6 605 eurot, bilansimaht 114 183 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Vladimir Ždanov. Juhatuse liikmed on Anton Mihhejev, Vladimir Ždanov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.07.1996 (30 a 3 k) · Kreenholmi tn 4, Narva linn, 21008
Registriandmed KMKR EE100186400 · osakapital 25 564 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100186400
- Osakapital
- 25 564 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,2 % | 2024: -0,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 12,4 % | 2024: -9,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 46,7 % | 2024: 57,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,7 | 2024: 2,2 |
| Müügitulu kasv | +4,2 % | 2024: −0,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 545 549 | 523 537 | 525 254 | 576 493 | 618 334 | 456 855 | 391 500 |
| Puhaskasum | 6 605 | -4 366 | 3 722 | -12 056 | 4 694 | 1 836 | 2 373 |
| Käibevara | 101 031 | 74 490 | 76 921 | 99 232 | 118 093 | 112 827 | 104 190 |
| Põhivara | 13 152 | 6 302 | 6 746 | 7 190 | 898 | 2 853 | 40 260 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 114 183 | 80 792 | 83 667 | 106 422 | 118 991 | 115 680 | 144 450 |
| Kohustised kokku | 60 822 | 34 036 | 32 545 | 59 022 | 59 535 | 60 918 | 91 524 |
| Omakapital | 53 361 | 46 756 | 51 122 | 47 400 | 59 456 | 54 762 | 52 926 |
| Kasumimarginaal | 1,2 % | -0,8 % | 0,7 % | -2,1 % | 0,8 % | 0,4 % | 0,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 101 031 € · 88,5 %
- Põhivara 13 152 € · 11,5 %
- Lühiajalised kohustised 60 822 € · 53,3 %
- Omakapital 53 361 € · 46,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 53,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 11,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
47401 Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük põhitegevus 462 953 €
-
62901 Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused 68 052 €
-
62202 Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus 11 449 €
-
55204 Külaliskorterid 1 800 €
-
33191 Muude seadmete remont ja hooldus 1 295 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 38 467 € | 2 975 € | 343 693 € | 3 |
| II kv 2026 | 21 039 € | 2 846 € | 156 037 € | 3 |
| I kv 2026 | 18 225 € | 2 798 € | 169 092 € | 3 |
| IV kv 2025 | 25 746 € | 2 831 € | 242 871 € | 3 |
| III kv 2025 | 26 115 € | 2 971 € | 263 018 € | 3 |
| II kv 2025 | 17 176 € | 3 202 € | 178 668 € | 3 |
| I kv 2025 | 9 849 € | 2 468 € | 132 951 € | 3 |
| IV kv 2024 | 22 515 € | 2 565 € | 261 801 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 12 822 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 992 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 7,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 114 564 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 636 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Tarbijavaidluste komisjoni otsused
Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·| Kuupäev | Vaidluse liik | Tulemus | Täitmine |
|---|---|---|---|
| 24.01.2018 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus kaupleja kasuks | – |
Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 732 | 4 339 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Keskkonnaamet · maksed 1 290 €
- Narva Spordikeskus · maksed 192 €
- Narva Pähklimäe Kool · maksed 135 €
- Narva Spordikool Energia · maksed 115 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10003223 / 15
-
29.08.2018Muutmiskanne Ä 10003223 / 14
-
31.07.2018Muutmiskanne Ä 10003223 / 13
-
06.04.2018Muutmiskanne Ä 10003223 / 12
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10003223 / 11
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10003223 / 10
-
17.04.2013Muutmiskanne Ä 10003223 / 9
-
16.04.2013Muutmiskanne Ä 10003223 / M4
-
22.09.2011Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10003223 / 8
-
15.09.2011Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata Ä 10003223 / 7
-
29.08.2011Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata Ä 10003223 / M3
-
12.02.2010Muutmiskanne Ä 10003223 / 6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 03.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 22.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 14.03.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 25.02.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 19.03.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1995 | – | – |