InspirIT OÜ
Registrisse kantud 10050275InspirIT OÜ (registrikood 10050275) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62091). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 145 542 eurot, bilansimaht 931 213 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Margus Roll. Juhatuse liige on Margus Roll. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.06.1996 (30 a 3 k) · Pikk tn 16, Pärnu linn, 80013
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 876 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 876 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 61,1 % | 2024: -8,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 25,6 % | 2024: 12,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 145 542 | -7 771 | 81 718 | 12 353 | 861 | 661 | 29 |
| Käibevara | 793 737 | 745 715 | 659 849 | 469 725 | 107 859 | 63 338 | 88 420 |
| Põhivara | 137 476 | 649 | 649 | 649 | 649 | 649 | 649 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 931 213 | 746 364 | 660 498 | 470 374 | 108 508 | 63 987 | 89 069 |
| Kohustised kokku | 692 828 | 652 828 | 559 191 | 450 785 | 101 272 | 57 612 | 83 357 |
| Omakapital | 238 385 | 93 536 | 101 307 | 19 589 | 7 236 | 6 375 | 5 712 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 793 737 € · 85,2 %
- Põhivara 137 476 € · 14,8 %
- Lühiajalised kohustised 692 828 € · 74,4 %
- Omakapital 238 385 € · 25,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 74,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 14,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 13 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 96. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Pärnu maakond 61,1 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.12.2024Muutmiskanne Ä 20000824 / 11
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20000824 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20000824 / 9
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 20000824 / 8
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20000824 / 7
-
11.09.2013Muutmiskanne Ä 20000824 / 6
-
03.05.2010Muutmiskanne Ä 20000824 / 5
-
15.02.2006Muutmiskanne Ä 824 / 4
-
14.02.2003Muutmiskanne Ä 824 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 13.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 10.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 20.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 18.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.12.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |