"Lasva Liimpuidu" aktsiaselts
Registrisse kantud 10051435"Lasva Liimpuidu" aktsiaselts (registrikood 10051435) on 1996. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Lasva küla, tegevusala muude puitplaatide tootmine (EMTAK 16219). 2025. aasta müügitulu oli 1 136 011 eurot ja puhaskasum 71 256 eurot, bilansimaht 2 067 129 eurot. Juhatuse liige on Juho Toomik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.07.1996 (30 a 3 k) · Tööstuse tee 8, Lasva küla, 65401
Registriandmed KMKR EE100418291 · osakapital 108 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100418291
- Osakapital
- 108 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Muude puitplaatide tootmine
- Tegevusload
- 2 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 6,3 % | 2024: 9,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,6 % | 2024: 5,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,5 % | 2024: 96,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 10,4 | 2024: 14,0 |
| Müügitulu kasv | +7,4 % | 2024: +15,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −1,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 136 011 | 1 057 334 | 918 792 | 1 113 907 | 1 703 646 | 1 197 903 | 1 254 663 |
| Puhaskasum | 71 256 | 95 955 | 63 978 | 37 756 | 275 720 | 101 783 | 68 185 |
| Käibevara | 1 176 525 | 1 045 475 | 943 308 | 1 088 382 | 943 296 | 1 202 850 | 787 715 |
| Põhivara | 890 604 | 929 801 | 950 157 | 802 208 | 852 623 | 503 206 | 774 728 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 067 129 | 1 975 276 | 1 893 465 | 1 890 590 | 1 795 919 | 1 706 056 | 1 562 443 |
| Kohustised kokku | 113 307 | 74 709 | 79 853 | 104 956 | 48 041 | 183 898 | 142 068 |
| Omakapital | 1 953 822 | 1 900 567 | 1 813 612 | 1 785 634 | 1 747 878 | 1 522 158 | 1 420 375 |
| Kasumimarginaal | 6,3 % | 9,1 % | 7,0 % | 3,4 % | 16,2 % | 8,5 % | 5,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 176 525 € · 56,9 %
- Põhivara 890 604 € · 43,1 %
- Lühiajalised kohustised 113 307 € · 5,5 %
- Omakapital 1 953 822 € · 94,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 10,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 43,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
16219 Muude puitplaatide tootmine põhitegevus 742 923 €
-
31001 Mööbli (v.a madratsite) tootmine 354 394 €
-
35301 Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine 30 437 €
-
16241 Puittaara ja puitaluste tootmine 6 025 €
-
49411 Kaubavedu maanteel 2 232 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 39 967 € | 20 342 € | 152 781 € | 23 |
| II kv 2026 | 25 669 € | 22 574 € | 282 072 € | 24 |
| I kv 2026 | 70 079 € | 23 555 € | 316 915 € | 25 |
| IV kv 2025 | 57 827 € | 22 425 € | 305 610 € | 24 |
| III kv 2025 | 55 362 € | 28 560 € | 278 544 € | 23 |
| II kv 2025 | 67 766 € | 18 525 € | 327 937 € | 23 |
| I kv 2025 | 60 726 € | 23 320 € | 331 768 € | 23 |
| IV kv 2024 | 58 056 € | 22 953 € | 318 679 € | 25 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 13 322 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 6 781 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 50,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 26,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 50 927 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 567 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Juho Toomik
- sihtasutus Võru Kreutzwaldi Kooli Fond Tegelik kasusaaja
- Tavaline OÜ Osanik
-
Ulvi Toomik
- Veerksu Põllumajanduslik Osaühing Osanik Likvideerimisel
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (2)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemineJÄ/320201 · alates 21.03.2011
-
Saasteainete viimine paiksest heiteallikast välisõhku Tööstuse tee 8L.ÕV/327018 · alates 25.11.2015
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Kõige pikema staažiga juhatused · Võru maakond 30,3 a
- 5. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Võru vald 6 tk
- 14. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Võru vald 1 953 822 €
- 14. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Võru vald 3 098 €
- 18. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Võru vald 2 067 129 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 744 | 192 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kaitseliit · maksed 744 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
19.07.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20000916 / 8
-
08.02.2018Muutmiskanne Ä 20000916 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20000916 / 6
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 20000916 / 5
-
30.10.2012Muutmiskanne Ä 20000916 / 4
-
14.08.2012Muutmiskanne Ä 20000916 / M4
-
26.04.2012Muutmiskanne Ä 20000916 / M3
-
14.02.2012Muutmiskanne Ä 20000916 / M2
-
03.01.2012Muutmiskanne Ä 20000916 / M1
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 916 / 3
-
30.11.2005Kommertspandi muutmiskanne ÄS §33 lg 7.1 alusel K 19391 / 2
-
26.03.2002Märkus Ä 916 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 05.08.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 16.09.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 08.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 02.11.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 20.10.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 05.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1995 | – | – |