osaühing Piiritaja
Registrisse kantud 10051562osaühing Piiritaja (registrikood 10051562) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Peetrimõisa küla, tegevusala puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus (EMTAK 46131). 2025. aasta müügitulu oli 2 516 488 eurot ja puhaskasum 102 615 eurot, bilansimaht 298 649 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Penno Puusepp. Juhatuse liige on Penno Puusepp. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.07.1996 (30 a 3 k) · Kõrge, Peetrimõisa küla, 71073
Registriandmed KMKR EE100424366 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100424366
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,1 % | 2024: 8,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 53,3 % | 2024: 65,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 64,4 % | 2024: 74,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,3 | 2024: 9,2 |
| Müügitulu kasv | −13,0 % | 2024: +17,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −0,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 516 488 | 2 892 169 | 2 467 764 | 2 898 336 | 2 999 863 | 2 535 919 | 1 899 038 |
| Puhaskasum | 102 615 | 231 855 | 146 723 | 205 227 | 322 006 | 76 021 | 69 462 |
| Käibevara | 200 372 | 313 401 | 213 956 | 267 057 | 316 008 | 119 981 | 119 288 |
| Põhivara | 98 277 | 165 441 | 236 218 | 264 673 | 88 110 | 71 592 | 111 873 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 298 649 | 478 842 | 450 174 | 531 730 | 404 118 | 191 573 | 231 161 |
| Kohustised kokku | 106 187 | 123 995 | 122 682 | 140 949 | 78 564 | 138 022 | 136 784 |
| Omakapital | 192 462 | 354 847 | 327 492 | 390 781 | 325 554 | 53 551 | 94 377 |
| Kasumimarginaal | 4,1 % | 8,0 % | 5,9 % | 7,1 % | 10,7 % | 3,0 % | 3,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 200 372 € · 67,1 %
- Põhivara 98 277 € · 32,9 %
- Lühiajalised kohustised 31 674 € · 10,6 %
- Pikaajalised kohustised 74 513 € · 25,0 %
- Omakapital 192 462 € · 64,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 35,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 32,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 155 735 € | 3 217 € | 1 289 636 € | 3 |
| II kv 2026 | 174 494 € | 3 106 € | 1 002 873 € | 3 |
| I kv 2026 | 126 245 € | 2 929 € | 950 928 € | 2 |
| IV kv 2025 | 147 911 € | 2 949 € | 1 208 485 € | 2 |
| III kv 2025 | 111 468 € | 2 949 € | 956 889 € | 2 |
| II kv 2025 | 196 896 € | 2 949 € | 1 169 484 € | 2 |
| I kv 2025 | 102 682 € | 2 777 € | 1 021 466 € | 2 |
| IV kv 2024 | 128 063 € | 2 657 € | 1 199 593 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 51 912 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 072 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 2,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 429 879 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 687 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKõrge, Peetrimõisa küla, 71073
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Kõige pikema staažiga juhatused · Viljandi maakond 30,3 a
- 17. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Viljandi vald 13,0 %
- 20. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Viljandi vald 53,3 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20001012 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20001012 / 9
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20001012 / 8
-
12.08.2014Muutmiskanne Ä 20001012 / 7
-
30.12.2011Muutmiskanne Ä 20001012 / 6
-
28.06.2010Muutmiskanne Ä 20001012 / 5
-
05.07.2006Muutmiskanne Ä 1012 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.02.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 19.02.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 04.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 14.02.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 17.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 09.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |