Metsamaahalduse Aktsiaselts
Registrisse kantud 10052156Metsamaahalduse Aktsiaselts (registrikood 10052156) on 1996. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Viljandi linn, tegevusala metsavarumine (EMTAK 0220). 2025. aasta müügitulu oli 6 881 200 eurot ja puhaskasum 10 231 934 eurot, bilansimaht 142 057 037 eurot. Ettevõttel on osalus 8 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Taavi Raadik, Martin Tammejuur. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.06.1996 (30 a 3 k) · Tartu tn 4a, Viljandi linn, 71004
Registriandmed KMKR EE100129069 · osakapital 95 914 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100129069
- Osakapital
- 95 914 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Metsavarumine
- Tegevusload
- 4 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 148,7 % | 2024: 185,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,7 % | 2024: 14,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,2 % | 2024: 80,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,7 | 2024: 1,7 |
| Müügitulu kasv | −19,1 % | 2024: +17,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +8,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 881 200 | 8 506 389 | 7 252 572 | 8 237 044 | 8 541 725 | 4 510 488 | 7 615 025 |
| Puhaskasum | 10 231 934 | 15 809 490 | 15 281 777 | 10 089 174 | 10 040 972 | 7 138 389 | 8 373 030 |
| Käibevara | 15 337 464 | 22 221 122 | 21 381 693 | 19 252 786 | 7 101 756 | 11 831 657 | 9 805 960 |
| Põhivara | 126 719 573 | 111 402 037 | 104 737 459 | 88 199 393 | 84 444 348 | 70 142 911 | 66 305 380 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 142 057 037 | 133 623 159 | 126 119 152 | 107 452 179 | 91 546 104 | 81 974 568 | 76 111 340 |
| Kohustised kokku | 23 929 179 | 25 727 235 | 25 144 784 | 21 735 921 | 17 128 967 | 17 598 403 | 18 843 906 |
| Omakapital | 118 127 858 | 107 895 924 | 100 974 368 | 85 716 258 | 74 417 137 | 64 376 165 | 57 267 434 |
| Kasumimarginaal | 148,7 % | 185,9 % | 210,7 % | 122,5 % | 117,6 % | 158,3 % | 110,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 15 337 464 € · 10,8 %
- Põhivara 126 719 573 € · 89,2 %
- Lühiajalised kohustised 4 115 415 € · 2,9 %
- Pikaajalised kohustised 19 813 764 € · 13,9 %
- Omakapital 118 127 858 € · 83,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 16,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 89,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
0220 Metsavarumine põhitegevus 5 257 489 €
-
68111 Enda kinnisvara ost ja müük 1 211 088 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 327 533 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 176 919 € | 45 510 € | 1 251 108 € | 10 |
| II kv 2026 | 128 282 € | 39 644 € | 1 345 082 € | 10 |
| I kv 2026 | 441 069 € | 53 334 € | 2 198 147 € | 10 |
| IV kv 2025 | 182 622 € | 31 396 € | 1 074 978 € | 10 |
| III kv 2025 | 96 174 € | 36 482 € | 961 661 € | 10 |
| II kv 2025 | 300 359 € | 42 394 € | 2 325 498 € | 10 |
| I kv 2025 | 259 134 € | 41 865 € | 1 757 578 € | 11 |
| IV kv 2024 | 203 611 € | 28 948 € | 1 827 704 € | 8 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 58 973 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 15 170 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 25,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 14,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 417 036 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 917 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Taavi Raadik
- Tulundusühistu Eesti Puidumüügikeskus Tegelik kasusaaja
- Mittetulundusühing Ühinenud Metsaomanikud Tegelik kasusaaja
- Piibeleht Mets OÜ Juhatuse liige
- OÜ Forek Juhatuse liige
- TAUR Varahalduse Osaühing Osanik
- Põllumaahalduse OÜ Juhatuse liige
- Osaühing Kasekeskus Tegelik kasusaaja
- Haapsalu linn, Kooli tn 1 korteriühistu Juhatuse liige
-
Aivar Berzin
- AS PÕLLUVARA Tegelik kasusaaja
- Piibeleht Mets OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Forek Tegelik kasusaaja
- OÜ Piibeleht Arendus Tegelik kasusaaja
- OÜ Viljatootja Tegelik kasusaaja
- Vestman Solar OÜ Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Vestman Energia Tegelik kasusaaja
- Põllumaahalduse OÜ Tegelik kasusaaja
-
Martin Tammejuur
- Traxby OÜ Osanik
- Dendro OÜ Juhatuse liige
- Suursoo Grupp OÜ Juhatuse liige
- Risti Kuur OÜ Osanik
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Osalused teistes ettevõtetes (8)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| OÜ Pädaste Aiad | 100 % | 25 000 € | 27.03.2026 | – |
| Thorgate Ventures II Greentech OÜ | 62,16 % | 7 045 € | 16.08.2023 | – |
| OÜ Forek | 49,90 % | 1 497 € | 16.08.2023 | 1 902 616 €2025 |
| OÜ Noble Woods | 39,38 % | 21 085 € | 09.10.2026 | – |
| Puitbetoon OÜ | 20 % | 2 000 € | 20.06.2024 | 0 €2025 |
| Shroomwell Group OÜ | 1,70 % | 100 € | 25.09.2024 | – |
| RAIKU Packaging OÜ | 0,86 % | 53 € | 08.03.2024 | 27 272 €2025 |
| project spruce OÜ | 0,56 % | 19 € | 15.07.2024 | 6 936 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
Osalused ja nende osalused (21)
-
OÜ Pädaste Aiad 100 %
-
-
-
OÜ Forek 49,90 %
-
OÜ Noble Woods 39,38 %
-
Puitbetoon OÜ 20 %
-
Shroomwell Group OÜ 1,70 %
-
RAIKU Packaging OÜ 0,86 %
-
project spruce OÜ 0,56 %
Skeem
LEI 4851005R8QWEPKVNFH42
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (4)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Maavara kaevandamine Tartu tn 4aL.MK/323385 · alates 01.07.2013 · kuni 01.07.2028
-
Maavara kaevandamine Pihuvere kruusakarjäärHARM-083 · alates 17.10.2022 · kuni 22.01.2028
-
Maavara kaevandamine UlsiHARM-096 · alates 11.08.2021 · kuni 11.08.2036
-
Maavara kaevandamine SupsimariKL-512457 · alates 21.06.2021 · kuni 21.06.2036
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Viljandi maakond 1 705 322 €
- 1. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Põllumajandus ja metsandus (EMTAK 02) 148,7 %
- 2. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Viljandi maakond 10 231 934 €
- 2. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Viljandi linn 1 146 867 €
- 3. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Viljandi maakond 118 127 858 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 213 314 | 237 293 |
| Müük avalikule sektorile | 6 620 | 1 407 |
| Toetused kokku | 213 314 | 237 293 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 212 751 €
- Transpordiamet · maksed 6 114 €
- SA Keskkonnainvesteeringute Keskus · toetus 563 €
- Paide Linnavalitsus · maksed 300 €
- Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool · maksed 206 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubVestman - metsamaa ost, metsa haldusteenus. Põllumaa ost ja põllu rent. Küsi pakkumist ja võta meiega ühendust!
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
06.08.2026Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 20033467 / 18
-
29.07.2026Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 20033467 / M10
-
09.05.2025Muutmiskanne Ä 20033467 / 17
-
11.09.2024Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 20033467 / 16
-
03.09.2024Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 20033467 / M9
-
13.03.2024Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 20033467 / 15
-
12.08.2022Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 20033467 / 14
-
22.04.2022Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 20033467 / 13
-
03.09.2021Muutmiskanne Ä 20033467 / 12
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20033467 / 11
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20033467 / 10
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 20033467 / 9
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.05.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 08.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 27.05.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 08.06.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |