Osaühing VATO
Registrisse kantud 10057768Osaühing VATO (registrikood 10057768) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Rapla linn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -1 347 eurot, bilansimaht 13 064 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Valter Kajaste. Juhatuse liige on Valter Kajaste. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.08.1996 (30 a 1 k) · Nurme tn 3, Rapla linn, 79511
Registriandmed KMKR EE100474455 · osakapital 100 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100474455
- Osakapital
- 100 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: 320,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -41,5 % | 2024: 6,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 24,8 % | 2024: 31,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: −69,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 90 | 292 | 720 | 1 470 | 832 | 1 153 |
| Puhaskasum | -1 347 | 288 | 274 | -2 736 | -513 | 546 | 406 |
| Käibevara | 8 221 | 9 283 | 11 922 | 11 326 | 13 278 | 15 694 | 15 127 |
| Põhivara | 4 843 | 5 130 | 5 396 | 5 664 | 5 930 | 4 977 | 5 004 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 13 064 | 14 413 | 17 318 | 16 990 | 19 208 | 20 671 | 20 131 |
| Kohustised kokku | 9 822 | 9 822 | 12 986 | 12 932 | 12 927 | 13 877 | 13 883 |
| Omakapital | 3 242 | 4 591 | 4 332 | 4 058 | 6 281 | 6 794 | 6 248 |
| Kasumimarginaal | – | 320,0 % | 93,8 % | -380,0 % | -34,9 % | 65,6 % | 35,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 221 € · 62,9 %
- Põhivara 4 843 € · 37,1 %
- Pikaajalised kohustised 9 822 € · 75,2 %
- Omakapital 3 242 € · 24,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 75,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 37,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 74 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 74 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30023240 / 8
-
23.02.2021Muutmiskanne Ä 30023240 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30023240 / 6
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30023240 / 5
-
13.08.2010Muutmiskanne Ä 30023240 / 4
-
03.09.2007Toimiku dokumentide kontroll Ä 23240 / M2
-
10.10.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 23240 / M1
-
02.01.2006Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 23240
-
02.01.2006Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 3546 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 24.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 25.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |
| 1995 | – | – |