Erakliinik Dentes Aktsiaselts
Registrisse kantud 10062321Erakliinik Dentes Aktsiaselts (registrikood 10062321) on 1996. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Tartu linn, tegevusala hambaraviinstrumentide ning materjalide tootmine (EMTAK 32501). 2025. aasta müügitulu oli 1 936 478 eurot ja puhaskasum -71 125 eurot, bilansimaht 525 723 eurot. Juhatuse liige on Tiit Sarapuu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.07.1996 (30 a 2 k) · Ropka tee 6, Tartu linn, 50113
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 57 510 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 57 510 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Hambaraviinstrumentide ning materjalide tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -3,7 % | 2024: -3,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -32,2 % | 2024: -20,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 42,0 % | 2024: 45,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,7 | 2024: 1,7 |
| Müügitulu kasv | −2,5 % | 2024: −4,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +1,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 936 478 | 1 986 930 | 2 077 590 | 2 245 150 | 2 055 922 | 1 831 192 | 2 084 448 |
| Puhaskasum | -71 125 | -60 890 | -21 989 | 33 928 | 23 313 | 28 126 | 31 070 |
| Käibevara | 381 438 | 424 777 | 477 540 | 545 791 | 496 368 | 526 821 | 445 888 |
| Põhivara | 144 285 | 219 999 | 261 040 | 306 437 | 260 469 | 150 971 | 131 407 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 525 723 | 644 776 | 738 580 | 852 228 | 756 837 | 677 792 | 577 295 |
| Kohustised kokku | 305 131 | 353 060 | 385 974 | 477 633 | 416 170 | 360 437 | 288 067 |
| Omakapital | 220 592 | 291 716 | 352 606 | 374 595 | 340 667 | 317 355 | 289 228 |
| Kasumimarginaal | -3,7 % | -3,1 % | -1,1 % | 1,5 % | 1,1 % | 1,5 % | 1,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 381 438 € · 72,6 %
- Põhivara 144 285 € · 27,4 %
- Lühiajalised kohustised 225 778 € · 42,9 %
- Pikaajalised kohustised 79 353 € · 15,1 %
- Omakapital 220 592 € · 42,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 58,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 27,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
32501 Hambaraviinstrumentide ning materjalide tootmine põhitegevus 1 922 554 €
-
86971 Ravi-, hambaravi- ja muude tervishoiuteenuste vahendamine 13 924 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 111 982 € | 119 631 € | 0 € | 45 |
| II kv 2026 | 106 054 € | 112 871 € | 0 € | 46 |
| I kv 2026 | 104 181 € | 111 103 € | 0 € | 48 |
| IV kv 2025 | 119 442 € | 126 028 € | 0 € | 51 |
| III kv 2025 | 127 687 € | 135 428 € | 0 € | 51 |
| II kv 2025 | 117 616 € | 124 261 € | 0 € | 51 |
| I kv 2025 | 112 672 € | 119 488 € | 0 € | 50 |
| IV kv 2024 | 118 318 € | 124 995 € | 0 € | 51 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 37 327 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 39 877 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 106,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 704 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Tiit Sarapuu
- aktsiaselts DENTES Tegelik kasusaaja
- Tartu Madruse Sadama Jahtklubi Tegelik kasusaaja
- Nordic Dentes Group OÜ Juhatuse liige
- Amme Park OÜ Osanik
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Kõige pikema staažiga juhatused · Töötlev tööstus (EMTAK 32) 30,2 a
- 5. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 32) 71 125 €
- 18. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 32) 2,5 %
- 22. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 32) 1 936 478 €
- 27. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Töötlev tööstus (EMTAK 32) 37 911 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 37 911 | 29 204 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Tartu Ülikooli Kliinikum · maksed 35 228 €
- SA Viljandi Haigla · maksed 2 683 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
Hambalabori teenused 100 000 €sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum · 23.12.2025 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubDentesest on kolmekümne viie tegevusaasta jooksul saanud üks juhtivaid hambaproteeside tootjaid ja eksportijaid Eestis, rakendatud on kvaliteedijuhtimise ISO
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.10.2019Kommertspandi kustutamiskanne K 20001084 / 13
-
09.10.2019Kommertspandi kustutamiskanne K 20001084 / M3
-
06.09.2019Kommertspandi muutmiskanne K 20001084 / 12
-
09.05.2018Muutmiskanne Ä 20001084 / 11
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20001084 / 10
-
22.12.2017Muutmiskanne Ä 20001084 / 9
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20001084 / 8
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 20001084 / 7
-
26.04.2012Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20001084 / 6
-
17.01.2012Muutmiskanne Ä 20001084 / 5
-
04.01.2012Muutmiskanne Ä 20001084 / M2
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 1084 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 31.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 07.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 09.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 19.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 10.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |