Osaühing FALLEROON
Registrisse kantud 10062663Osaühing FALLEROON (registrikood 10062663) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük (EMTAK 46721). 2025. aasta müügitulu oli 1 913 226 eurot ja puhaskasum 53 937 eurot, bilansimaht 1 537 136 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jüri Jürgenson. Juhatuse liikmed on Jüri Jürgenson, Rauno Jürgenson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.07.1996 (30 a 2 k) · Kastani tn 64, Tartu linn, 50410
Registriandmed KMKR EE100033650 · osakapital 25 565 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100033650
- Osakapital
- 25 565 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,8 % | 2024: 3,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 9,1 % | 2024: 13,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 38,7 % | 2024: 39,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | −7,6 % | 2024: −4,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −5,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 913 226 | 2 071 577 | 2 170 115 | 2 363 985 | 2 221 568 | 2 533 842 | 2 314 087 |
| Puhaskasum | 53 937 | 73 643 | 55 219 | 63 542 | 40 574 | 163 097 | 6 870 |
| Käibevara | 776 026 | 779 792 | 747 299 | 775 576 | 720 049 | 687 034 | 621 443 |
| Põhivara | 761 110 | 603 308 | 600 607 | 609 523 | 630 462 | 633 939 | 214 388 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 537 136 | 1 383 100 | 1 347 906 | 1 385 099 | 1 350 511 | 1 320 973 | 835 831 |
| Kohustised kokku | 942 643 | 842 544 | 880 993 | 973 405 | 1 002 359 | 1 013 395 | 691 350 |
| Omakapital | 594 493 | 540 556 | 466 913 | 411 694 | 348 152 | 307 578 | 144 481 |
| Kasumimarginaal | 2,8 % | 3,6 % | 2,5 % | 2,7 % | 1,8 % | 6,4 % | 0,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 776 026 € · 50,5 %
- Põhivara 761 110 € · 49,5 %
- Lühiajalised kohustised 412 098 € · 26,8 %
- Pikaajalised kohustised 530 545 € · 34,5 %
- Omakapital 594 493 € · 38,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 61,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 49,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46721 Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük põhitegevus 792 746 €
-
46901 Spetsialiseerimata hulgikaubandus 481 220 €
-
46812 Mootorikütuse hulgimüük 342 999 €
-
47821 Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük 223 390 €
-
47301 Mootorikütuse jaemüük 59 607 €
-
46842 Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük 13 263 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 60 466 € | 24 791 € | 524 922 € | 13 |
| II kv 2026 | 50 892 € | 26 317 € | 556 746 € | 13 |
| I kv 2026 | 48 333 € | 27 248 € | 487 293 € | 13 |
| IV kv 2025 | 55 845 € | 24 953 € | 633 949 € | 13 |
| III kv 2025 | 49 546 € | 23 086 € | 494 567 € | 12 |
| II kv 2025 | 41 368 € | 24 056 € | 499 574 € | 11 |
| I kv 2025 | 58 556 € | 26 739 € | 496 476 € | 11 |
| IV kv 2024 | 58 273 € | 25 532 € | 700 930 € | 13 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 20 155 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 8 264 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 41,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 174 974 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 222 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Rauno Jürgenson
- Autohospidal osaühing Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- PurMex OÜ Juhatuse liige
- Nina Puhkemaja OÜ Juhatuse liige
- Hooneühistu Puiestee 110A Juhatuse liige
- Hanza Capital OÜ Tegelik kasusaaja
-
Jüri Jürgenson
- Nina Puhkemaja OÜ Tegelik kasusaaja
- osaühing Mekre Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 8 634 | 6 143 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tartu Rakenduslik Kolledž · maksed 3 460 €
- Tartu Sündmuste Korralduskeskus · maksed 3 047 €
- Eesti Maaülikool · maksed 1 398 €
- OÜ Eesti Keskkonnauuringute Keskus · maksed 240 €
- Elva Varahalduse OÜ · maksed 212 €
- Maksu- ja Tolliamet · maksed 140 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20001138 / 9
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20001138 / 8
-
22.12.2017Muutmiskanne Ä 20001138 / 7
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20001138 / 6
-
25.07.2011Muutmiskanne Ä 20001138 / 5
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 1138 / 4
-
24.01.2008Kommertspandi avamiskanne K 40505
-
08.03.2007Muutmiskanne Ä 1138 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 21.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 11.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 17.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |