osaühing VÕRU POLAR
Registrisse kantud 10063384osaühing VÕRU POLAR (registrikood 10063384) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Võru linn, tegevusala elektriliste kodumasinate jaemüük (EMTAK 47541). 2024. aasta müügitulu oli 1 922 919 eurot ja puhaskasum 12 489 eurot, bilansimaht 522 007 eurot. Juhatuse liige on Vello Vijard. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.08.1996 (30 a 2 k) · Oja tn 1, Võru linn, 65609
Registriandmed KMKR EE100421301 · osakapital 2 880 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100421301
- Osakapital
- 2 880 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektriliste kodumasinate jaemüük
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 0,6 % | 2023: 0,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,6 % | 2023: 11,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 27,8 % | 2023: 31,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,4 | 2023: 1,5 |
| Müügitulu kasv | +4,3 % | 2023: −4,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +4,5 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 922 919 | 1 844 396 | 1 934 090 | 1 893 027 | 1 790 885 | 1 540 885 |
| Puhaskasum | 12 489 | 16 364 | 20 702 | 27 277 | 7 758 | 15 137 |
| Käibevara | 522 007 | 444 272 | 455 317 | 472 616 | 369 506 | 358 693 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 522 007 | 444 272 | 455 317 | 472 616 | 369 506 | 358 693 |
| Kohustised kokku | 377 144 | 303 865 | 323 241 | 353 209 | 269 343 | 258 255 |
| Omakapital | 144 863 | 140 407 | 132 076 | 119 407 | 100 163 | 100 438 |
| Kasumimarginaal | 0,6 % | 0,9 % | 1,1 % | 1,4 % | 0,4 % | 1,0 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 522 007 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 377 144 € · 72,2 %
- Omakapital 144 863 € · 27,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 72,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
47541 Elektriliste kodumasinate jaemüük põhitegevus 1 903 690 €
-
95211 Tarbeelektroonika parandus ja hooldus 19 229 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 44 449 € | 26 952 € | 463 552 € | 6 |
| II kv 2026 | 36 825 € | 26 288 € | 339 061 € | 6 |
| I kv 2026 | 51 258 € | 30 586 € | 419 523 € | 6 |
| IV kv 2025 | 40 901 € | 25 155 € | 414 093 € | 6 |
| III kv 2025 | 42 360 € | 25 943 € | 428 444 € | 6 |
| II kv 2025 | 29 932 € | 24 407 € | 350 533 € | 6 |
| I kv 2025 | 46 156 € | 30 225 € | 449 204 € | 6 |
| IV kv 2024 | 31 941 € | 27 602 € | 432 522 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 14 816 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 8 984 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 60,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 9,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 154 517 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 879 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Tarbijavaidluste komisjoni otsused
Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·| Kuupäev | Vaidluse liik | Tulemus | Täitmine |
|---|---|---|---|
| 02.03.2021 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus kaupleja kasuks | – |
Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.
Positsioon edetabelites
- 1. Kõige pikema staažiga juhatused · Võru linn 30,2 a
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 21 368 | 38 522 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Võru Vallavalitsus · maksed 4 573 €
- AS Lõuna-Eesti Haigla · maksed 4 164 €
- Rõuge Vallavalitsus · maksed 3 269 €
- Antsla Vallavalitsus · maksed 1 610 €
- Kaitseliit · maksed 1 071 €
- Võru Linnavalitsus · maksed 989 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.10.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20001223 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20001223 / 6
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20001223 / 5
-
13.02.2012Muutmiskanne Ä 20001223 / 4
-
16.12.2011Muutmiskanne Ä 20001223 / M1
-
17.06.2010Muutmiskanne Ä 20001223 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 02.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 08.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 22.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 15.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |
| 1995 | – | – |