osaühing Saparal
Registrisse kantud 10065035osaühing Saparal (registrikood 10065035) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala apteekide tegevus (EMTAK 47731). 2021. aasta müügitulu oli 125 115 eurot ja puhaskasum -7 886 eurot, bilansimaht 694 626 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Emma Zaudina. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.09.1996 (30 a 0 k) · Punane tn 16/1, Tallinn, 13619
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Apteekide tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2021
| Kasumimarginaal | -6,3 % | 2020: -18,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1,4 % | 2020: -7,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 81,0 % | 2020: 81,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2020: 0,8 |
| Müügitulu kasv | −47,0 % | 2020: −58,2 % |
| Näitaja, € | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 125 115 | 235 925 | 564 447 |
| Puhaskasum | -7 886 | -44 304 | -51 106 |
| Käibevara | 128 638 | 101 189 | 165 865 |
| Põhivara | 565 988 | 600 450 | 608 036 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 694 626 | 701 639 | 773 901 |
| Kohustised kokku | 132 278 | 131 405 | 159 363 |
| Omakapital | 562 348 | 570 234 | 614 538 |
| Kasumimarginaal | -6,3 % | -18,8 % | -9,1 % |
Bilansi struktuur 2021
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 128 638 € · 18,5 %
- Põhivara 565 988 € · 81,5 %
- Lühiajalised kohustised 132 278 € · 19,0 %
- Omakapital 562 348 € · 81,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 19,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 81,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2023Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 1 221 € | 633 € | 25 419 € | 0 |
| IV kv 2022 | 2 248 € | 996 € | 52 601 € | 1 |
| III kv 2022 | 3 795 € | 996 € | 53 534 € | 1 |
| II kv 2022 | 7 981 € | 2 246 € | 51 744 € | 1 |
| I kv 2022 | 2 646 € | 1 143 € | 68 421 € | 1 |
II kv 2023 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Andmeid ei ole avaldatud.
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.02.2026Muutmiskanne Ä 10003976 / 21
-
09.01.2026Muutmiskanne Ä 10003976 / M4
-
05.06.2025Muutmiskanne Ä 10003976 / 20
-
19.11.2024Muutmiskanne Ä 10003976 / 19
-
13.06.2024Muutmiskanne Ä 10003976 / 18
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10003976 / 17
-
04.11.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10003976 / 16
-
04.06.2021Muutmiskanne Ä 10003976 / 15
-
30.09.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10003976 / 14
-
03.10.2019Kommertspandi avamiskanne K 10003976 / 13
-
08.10.2018Kommertspandi avamiskanne K 10003976 / 12
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10003976 / 11
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2021 | 26.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 04.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |