osaühing Rade
Registrisse kantud 10065756osaühing Rade (registrikood 10065756) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 24 018 eurot ja puhaskasum -1 726 eurot, bilansimaht 179 910 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Inessa Rusnak. Juhatuse liikmed on Allan Liib, Inessa Rusnak. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.10.1996 (30 a 0 k) · Piibri tn 7, Tallinn, 11217
Registriandmed KMKR EE100068418 · osakapital 10 225 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100068418
- Osakapital
- 10 225 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -7,2 % | 2024: -54,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1,2 % | 2024: -8,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,2 % | 2024: 82,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 204,1 | 2024: 120,3 |
| Müügitulu kasv | −3,1 % | 2024: −0,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −0,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 24 018 | 24 780 | 24 887 | 24 679 | 22 390 | 24 535 | 28 136 |
| Puhaskasum | -1 726 | -13 393 | 9 572 | 10 043 | 2 442 | 14 371 | 6 770 |
| Käibevara | 95 709 | 96 016 | 104 323 | 93 604 | 93 395 | 90 161 | 86 532 |
| Põhivara | 84 201 | 85 949 | 91 192 | 92 438 | 87 142 | 90 634 | 94 242 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 179 910 | 181 965 | 195 515 | 186 042 | 180 537 | 180 795 | 180 774 |
| Kohustised kokku | 31 969 | 32 298 | 32 455 | 32 554 | 37 092 | 39 792 | 54 142 |
| Omakapital | 147 941 | 149 667 | 163 060 | 153 488 | 143 445 | 141 003 | 126 632 |
| Kasumimarginaal | -7,2 % | -54,0 % | 38,5 % | 40,7 % | 10,9 % | 58,6 % | 24,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 95 709 € · 53,2 %
- Põhivara 84 201 € · 46,8 %
- Lühiajalised kohustised 469 € · 0,3 %
- Pikaajalised kohustised 31 500 € · 17,5 %
- Omakapital 147 941 € · 82,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 204,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 17,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 46,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 061 € | 2 503 € | 15 711 € | 2 |
| II kv 2026 | 4 495 € | 2 257 € | 16 141 € | 2 |
| I kv 2026 | 399 € | 0 € | 6 546 € | 2 |
| IV kv 2025 | 756 € | 0 € | 5 980 € | 2 |
| III kv 2025 | 866 € | 0 € | 5 858 € | 2 |
| II kv 2025 | 396 € | 0 € | 5 911 € | 2 |
| I kv 2025 | 591 € | 0 € | 6 332 € | 2 |
| IV kv 2024 | 716 € | 0 € | 6 076 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 687 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 834 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 49,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 32,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 237 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 802 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
12.03.2026Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10004067 / 21
-
22.01.2026Kommertspandi kustutamiskanne K 10004067 / 20
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10004067 / 19
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10004067 / 18
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10004067 / 17
-
23.09.2016Muutmiskanne Ä 10004067 / 16
-
03.09.2014Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10004067 / 15
-
23.11.2011Muutmiskanne Ä 10004067 / 14
-
07.10.2011Muutmiskanne Ä 10004067 / 13
-
28.09.2011Muutmiskanne Ä 10004067 / 12
-
05.03.2009Muutmiskanne Ä 4067 / 10
-
05.03.2009Muutmiskanne Ä 4067 / 11
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 13.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 07.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 03.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |
| 1995 | – | – |