Puu OÜ
Registrisse kantud 10067212Puu OÜ (registrikood 10067212) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 70 046 eurot ja puhaskasum 5 717 eurot, bilansimaht 132 775 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aune Kirotar. Juhatuse liige on Lauri Keel. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.08.1996 (30 a 2 k) · Nurme tn 19, Tallinn, 11621
Registriandmed KMKR EE102434655 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102434655
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 8,2 % | 2024: 10,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,3 % | 2024: 5,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1 599,7 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +4,3 % | 2024: +1,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +11,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 70 046 | 67 141 | 66 356 | 64 017 | 57 243 | 39 967 | 26 670 |
| Puhaskasum | 5 717 | 7 029 | 30 617 | 21 273 | 18 585 | 16 213 | 13 723 |
| Käibevara | 132 775 | 130 875 | 123 846 | 93 572 | 72 299 | 53 714 | 37 501 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 132 775 | 130 875 | 123 846 | 93 572 | 72 299 | 53 714 | 37 501 |
| Kohustised kokku | 83 | 0 | 0 | 343 | 343 | 343 | 343 |
| Omakapital | 132 692 | 130 875 | 123 846 | 93 229 | 71 956 | 53 371 | 37 158 |
| Kasumimarginaal | 8,2 % | 10,5 % | 46,1 % | 33,2 % | 32,5 % | 40,6 % | 51,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 132 775 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 83 € · 0,1 %
- Omakapital 132 692 € · 99,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1 599,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
62101 Programmeerimine põhitegevus 50 000 €
-
6220 Arvutialased konsultatsioonid ning arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus 20 000 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 003 € | 4 371 € | 6 925 € | 2 |
| II kv 2026 | 11 516 € | 4 371 € | 44 823 € | 2 |
| I kv 2026 | 4 003 € | 4 371 € | 9 850 € | 2 |
| IV kv 2025 | 12 187 € | 4 371 € | 43 160 € | 2 |
| III kv 2025 | 4 003 € | 4 371 € | 10 450 € | 2 |
| II kv 2025 | 5 103 € | 4 371 € | 11 897 € | 2 |
| I kv 2025 | 6 265 € | 4 432 € | 13 450 € | 2 |
| IV kv 2024 | 4 291 € | 4 554 € | 8 695 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 334 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 457 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 109,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 57,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 308 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 401 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10004170 / 11
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 10004170 / 10
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10004170 / 9
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10004170 / 8
-
10.06.2015Muutmiskanne Ä 10004170 / 7
-
07.01.2011Muutmiskanne Ä 10004170 / 6
-
06.01.2011Muutmiskanne Ä 10004170 / M1
-
28.06.2010Muutmiskanne Ä 10004170 / 5
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 4170 / 4
-
25.10.2007Muutmiskanne Ä 4170 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |
| 1995 | – | – |