osaühing SANMAL

Registrisse kantud 10069889
☆ Jälgi

osaühing SANMAL (registrikood 10069889) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala puhastusvahendite hulgimüük (EMTAK 46442). 2025. aasta müügitulu oli 879 522 eurot ja puhaskasum 3 612 eurot, bilansimaht 474 889 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 05.09.1996 (30 a 1 k) · Krookuse tn 8, Tallinn, 10616

Müügitulu 2025
880 tuh €
↓ −3,7 % vs 2024
Puhaskasum 2025
3 612 €
↓ −67 % vs 2024
Töötajad (III kv 2026)
6
sama mis II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE100052741 · osakapital 18 384 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE100052741
Osakapital
18 384 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 30.06.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Puhastusvahendite hulgimüük
EMTAK 46442
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
474 889 €
↓ −4,7 % vs 2024
Omakapital 2025
402 206 €
↓ −1,6 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-250k0250k500k750k1M1,3M2019202020212022202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal 0,4 % 2024: 1,2 %
Omakapitali tootlus (ROE) 0,9 % 2024: 2,7 %
Omakapitali osakaal varadest 84,7 % 2024: 82,0 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 6,3 2024: 5,2
Müügitulu kasv −3,7 % 2024: −8,5 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) −1,0 %
Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 879 522 913 412 998 768 998 150 828 077 927 053 1 072 724
Puhaskasum 3 612 11 044 39 143 19 785 -20 237 12 083 49 571
Käibevara 454 378 471 029 504 623 494 852 466 198 457 718 515 399
Põhivara 20 511 27 349 34 376 47 887 55 221 65 737 42 852
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 474 889 498 378 538 999 542 739 521 419 523 455 558 251
Kohustised kokku 72 683 89 784 116 449 134 332 117 797 87 596 109 475
Omakapital 402 206 408 594 422 550 408 407 403 622 435 859 448 776
Kasumimarginaal 0,4 % 1,2 % 3,9 % 2,0 % -2,4 % 1,3 % 4,6 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 474 889 €
  • Käibevara 454 378 € · 95,7 %
  • Põhivara 20 511 € · 4,3 %
Rahastus 474 889 €
  • Lühiajalised kohustised 72 683 € · 15,3 %
  • Omakapital 402 206 € · 84,7 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 6,3
Kohustised ÷ bilansimaht 15,3 %
Põhivara osakaal bilansimahust 4,3 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
70 948 €
↑ +17 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
6
2025: 6 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
025k50k75kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

0100k200k300k400k500kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 70 948 € 18 640 € 421 345 € 6
II kv 2026 60 865 € 16 662 € 415 165 € 6
I kv 2026 46 246 € 16 256 € 242 284 € 6
IV kv 2025 61 645 € 18 645 € 358 541 € 6
III kv 2025 63 633 € 18 157 € 389 778 € 6
II kv 2025 57 568 € 16 497 € 353 298 € 6
I kv 2025 47 177 € 17 858 € 281 852 € 6
IV kv 2024 59 576 € 20 054 € 335 612 € 6

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)23 649 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)6 213 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest26,3 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive16,8 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)140 448 €
Hinnanguline keskmine brutopalk1 991 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Urmas Olli
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 05.09.1996
Taavi Olli
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 16.08.2007

Tegelikud kasusaajad

Urmas Olli
Otsene osalus · Eesti · alates 27.09.2018

Osanikud

Urmas Olli
18 384 € · 100 % · ainuomand · alates 01.09.2023
Krookuse tn 8, Tallinn, 10616
Juhata: 59.425259, 24.708566
Samal aadressil veel 2 ettevõtet

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avalik raha aastate lõikes

Toetused Müük avalikule sektorile
025k50k75k100k125k20252026
Rida, € 2026 2025
Müük avalikule sektorile 76 110 107 176
Toetused kokku 0 0

Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.

Suurimad maksjad 2026

  • Maardu Linnavalitsus · maksed 11 539 €
  • Saku Vallavalitsus · maksed 10 358 €
  • SA Alutaguse Hoolekeskus · maksed 10 012 €
  • Ida-Tallinna Keskhaigla AS · maksed 7 682 €
  • Lääne-Harju Spordikeskus · maksed 4 657 €
  • SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus · maksed 4 211 €

Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Professionaalsete koristustarvikute, puhastusvahendite ning puhastusmasinate müük ja nõustamine.

HTTPS

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 16.02.2026
    Muutmiskanne Ä 10004527 / 14
  • 29.01.2026
    Muutmiskanne Ä 10004527 / M6
  • 17.09.2025
    Muutmiskanne Ä 10004527 / 13
  • 01.09.2023
    Muutmiskanne Ä 10004527 / 12
  • 01.03.2021
    Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10004527 / 11
  • 16.01.2018
    Muutmiskanne Ä 10004527 / 10
  • 07.11.2017
    Muutmiskanne Ä 10004527 / 9
  • 16.09.2016
    Muutmiskanne Ä 10004527 / 8
  • 22.05.2012
    Muutmiskanne Ä 10004527 / 7
  • 28.02.2012
    Muutmiskanne Ä 10004527 / M5
  • 23.01.2012
    Muutmiskanne Ä 10004527 / M4
  • 03.12.2008
    Muutmiskanne Ä 4527 / 6

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 30.06.2026 Väikeettevõtja
2024 25.06.2025 Väikeettevõtja
2023 26.06.2024 Väikeettevõtja
2022 29.06.2023 Väikeettevõtja
2021 30.06.2022 Väikeettevõtja
2020 30.06.2021 Väikeettevõtja
2019 03.09.2020 Väikeettevõtja
2018 – –
2017 – –
2016 – –
2015 – –
2014 – –
2013 – –
2012 – –
2011 – –
2010 – –
2009 – –
2008 – –
2007 – –
2006 – –
2005 – –
2004 – –
2003 – –
2002 – –
2001 – –
2000 – –
1999 – –
1998 – –
1997 – –
1996 – –