osaühing ARLI
Registrisse kantud 10074422osaühing ARLI (registrikood 10074422) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Paide linn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 7 327 eurot ja puhaskasum -1 565 eurot, bilansimaht 31 854 eurot. Juhatuse liikmed on Kaido Arras, Linda Arras. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.10.1996 (30 a 0 k) · Suur-Aia tn 27a, Paide linn, 72711
Registriandmed KMKR EE100925881 · osakapital 15 980 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100925881
- Osakapital
- 15 980 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -21,4 % | 2024: -0,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -12,4 % | 2024: -0,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 39,5 % | 2024: 42,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | −46,8 % | 2024: +17,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −18,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 327 | 13 762 | 11 757 | 20 926 | 19 635 | 19 763 | 21 332 |
| Puhaskasum | -1 565 | -9 | -1 422 | -720 | -329 | -372 | 391 |
| Käibevara | 1 545 | 2 108 | 1 793 | 1 548 | 1 149 | 973 | 949 |
| Põhivara | 30 309 | 31 443 | 31 936 | 32 428 | 33 563 | 34 847 | 36 250 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 31 854 | 33 551 | 33 729 | 33 976 | 34 712 | 35 820 | 37 199 |
| Kohustised kokku | 19 262 | 19 394 | 19 563 | 18 388 | 18 405 | 19 184 | 20 190 |
| Omakapital | 12 592 | 14 157 | 14 166 | 15 588 | 16 307 | 16 636 | 17 009 |
| Kasumimarginaal | -21,4 % | -0,1 % | -12,1 % | -3,4 % | -1,7 % | -1,9 % | 1,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 545 € · 4,9 %
- Põhivara 30 309 € · 95,1 %
- Lühiajalised kohustised 1 862 € · 5,8 %
- Pikaajalised kohustised 17 400 € · 54,6 %
- Omakapital 12 592 € · 39,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 60,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 95,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 128 € | 1 003 € | 1 386 € | 1 |
| II kv 2026 | 958 € | 961 € | 1 799 € | 1 |
| I kv 2026 | 371 € | 313 € | 1 974 € | 1 |
| IV kv 2025 | 889 € | 938 € | 1 425 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 064 € | 896 € | 1 387 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 671 € | 1 632 € | 1 776 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 906 € | 1 616 € | 3 486 € | 2 |
| IV kv 2024 | 1 885 € | 1 515 € | 3 305 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 376 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 334 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 88,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 81,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 462 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 643 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30027965 / 8
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30027965 / 7
-
23.12.2017Muutmiskanne Ä 30027965 / 6
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30027965 / 5
-
17.02.2011Muutmiskanne Ä 30027965 / 4
-
08.02.2011Muutmiskanne Ä 30027965 / M3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 27965 / 3
-
29.05.2007Muutmiskanne Ä 27965 / 2
-
24.04.2007Muutmiskanne Ä 27965 / M2
-
10.04.2007Toimiku dokumentide kontroll Ä 27965 / M1
-
02.01.2006Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 27965
-
02.01.2006Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 4532 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 06.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 10.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 13.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 23.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.02.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 19.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 03.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |