OÜ Diesel Service
Registrisse kantud 10076317OÜ Diesel Service (registrikood 10076317) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala masinate ja seadmete remont ning hooldus (EMTAK 33121). 2025. aasta müügitulu oli 4 912 124 eurot ja puhaskasum 181 051 eurot, bilansimaht 1 858 435 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Juri Grigorjev. Juhatuse liige on Juri Grigorjev. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.08.1996 (30 a 1 k) · Paljassaare tee 16, Tallinn, 10313
Registriandmed KMKR EE100115934 · osakapital 24 925 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100115934
- Osakapital
- 24 925 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,7 % | 2024: 1,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 15,2 % | 2024: 6,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 64,0 % | 2024: 50,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,8 | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | −6,0 % | 2024: +18,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 912 124 | 5 226 677 | 4 412 191 | 4 567 341 | 4 510 095 | 4 380 102 | 3 724 153 |
| Puhaskasum | 181 051 | 84 928 | -242 111 | 22 455 | -70 580 | 256 456 | 321 863 |
| Käibevara | 1 228 288 | 1 658 854 | 1 224 778 | 1 661 011 | 1 642 559 | 1 688 416 | 1 595 120 |
| Põhivara | 630 147 | 756 507 | 929 933 | 1 131 889 | 1 262 627 | 1 291 582 | 1 338 048 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 858 435 | 2 415 361 | 2 154 711 | 2 792 900 | 2 905 186 | 2 979 998 | 2 933 168 |
| Kohustised kokku | 668 151 | 1 186 128 | 790 406 | 966 484 | 939 226 | 781 458 | 829 084 |
| Omakapital | 1 190 284 | 1 229 233 | 1 364 305 | 1 826 416 | 1 965 960 | 2 198 540 | 2 104 084 |
| Kasumimarginaal | 3,7 % | 1,6 % | -5,5 % | 0,5 % | -1,6 % | 5,9 % | 8,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 228 288 € · 66,1 %
- Põhivara 630 147 € · 33,9 %
- Lühiajalised kohustised 668 151 € · 36,0 %
- Omakapital 1 190 284 € · 64,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 36,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 33,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
33121 Masinate ja seadmete remont ning hooldus põhitegevus 3 531 314 €
-
46649 Muude masinate ja seadmete hulgimüük 1 380 810 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 325 704 € | 252 879 € | 1 085 527 € | 36 |
| II kv 2026 | 215 542 € | 220 504 € | 1 081 683 € | 35 |
| I kv 2026 | 228 899 € | 214 649 € | 826 007 € | 34 |
| IV kv 2025 | 239 279 € | 216 667 € | 1 178 928 € | 36 |
| III kv 2025 | 305 968 € | 227 306 € | 1 609 410 € | 36 |
| II kv 2025 | 232 794 € | 220 004 € | 607 077 € | 36 |
| I kv 2025 | 307 702 € | 208 237 € | 1 854 313 € | 37 |
| IV kv 2024 | 194 192 € | 194 998 € | 1 482 365 € | 37 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 108 568 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 84 293 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 77,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 30,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 361 842 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 503 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Dmitri Židkov
- Lahesuu Sadama aktsiaselts Juhatuse liige
-
Juri Grigorjev
- Lahesuu Sadama aktsiaselts Tegelik kasusaaja
- Osaühing Harinder Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Kõige pikema staažiga juhatused · Töötlev tööstus (EMTAK 33) 30,2 a
- 1. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Töötlev tööstus (EMTAK 33) 13 500 000 €
- 16. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 33) 4 912 124 €
- 29. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 33) 1 190 284 €
- 33. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 33) 1 858 435 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 22 320 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Riigilaevastik · maksed 22 320 €
Riigihanked
2 lepingut 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
Veesõidukite jõuseadmete remont ja hooldus 13 500 000 €Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 09.01.2026 · 3 osa · raamleping
-
Veesõidukite varuosade ja kuluvahendite ostmine 9 375 000 €Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 21.04.2025 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10004745 / 10
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10004745 / 9
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10004745 / 8
-
03.11.2016Muutmiskanne Ä 10004745 / 7
-
23.09.2016Muutmiskanne Ä 10004745 / 6
-
22.11.2011Muutmiskanne Ä 10004745 / 5
-
03.09.2010Muutmiskanne Ä 10004745 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 4745 / 3
-
19.08.2003Kommertspandi muutmiskanne K 72780 / 2
-
18.08.2003Muutmiskanne Ä 4745 / 2
-
09.06.2003Kommertspandi avamiskanne K 72780
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 23.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 12.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 02.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 11.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |