Intours OÜ
Registrisse kantud 10076369Intours OÜ (registrikood 10076369) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Pringi küla, tegevusala muu mujal liigitamata õpe (EMTAK 85599). 2025. aasta müügitulu oli 12 312 eurot ja puhaskasum -219 eurot, bilansimaht 45 211 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ain Roosma. Juhatuse liige on Ain Roosma. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.08.1996 (30 a 1 k) · Rannavälja tee 41, Pringi küla, 74011
Registriandmed KMKR EE100281428 · osakapital 4 205 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100281428
- Osakapital
- 4 205 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata õpe
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -1,8 % | 2024: -87,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1,6 % | 2024: -44,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 30,3 % | 2024: 30,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,2 | 2024: 2,0 |
| Müügitulu kasv | +72,7 % | 2024: −64,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −16,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 12 312 | 7 129 | 20 045 | 17 021 | 18 207 | 31 146 | 17 666 |
| Puhaskasum | -219 | -6 226 | 6 656 | -5 052 | 5 286 | 6 792 | 3 514 |
| Käibevara | 33 188 | 31 183 | 35 236 | 36 884 | 34 455 | 34 314 | 24 129 |
| Põhivara | 12 023 | 14 408 | 16 793 | 19 829 | 24 163 | 17 877 | 22 055 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 45 211 | 45 591 | 52 029 | 56 713 | 58 618 | 52 191 | 46 184 |
| Kohustised kokku | 31 530 | 31 690 | 31 902 | 43 241 | 40 093 | 38 952 | 39 737 |
| Omakapital | 13 681 | 13 901 | 20 127 | 13 472 | 18 525 | 13 239 | 6 447 |
| Kasumimarginaal | -1,8 % | -87,3 % | 33,2 % | -29,7 % | 29,0 % | 21,8 % | 19,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 33 188 € · 73,4 %
- Põhivara 12 023 € · 26,6 %
- Lühiajalised kohustised 15 161 € · 33,5 %
- Pikaajalised kohustised 16 369 € · 36,2 %
- Omakapital 13 681 € · 30,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 69,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 26,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 700 € | 0 |
| II kv 2026 | 586 € | 0 € | 965 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 825 € | 0 |
| IV kv 2025 | 703 € | 0 € | 2 859 € | 0 |
| III kv 2025 | 313 € | 0 € | 9 024 € | 0 |
| II kv 2025 | 245 € | 0 € | 3 849 € | 0 |
| I kv 2025 | 33 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 397 € | 0 € | 1 883 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 233 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ain Roosma
- Export Marketing OÜ Juhatuse liige
- Eesti Katamaraanide Liit Tegelik kasusaaja
- Uus Kurss MTÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRannavälja tee 41, Pringi küla, 74011
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10004740 / 14
-
01.07.2018Muutmiskanne Ä 10004740 / 13
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10004740 / 12
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10004740 / 11
-
15.02.2011Muutmiskanne Ä 10004740 / 10
-
26.01.2011Muutmiskanne Ä 10004740 / M3
-
31.12.2009Muutmiskanne Ä 4740 / 9
-
29.12.2008Muutmiskanne Ä 4740 / 8
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 4740 / 7
-
29.09.2008Muutmiskanne Ä 4740 / 5
-
29.09.2008Muutmiskanne Ä 4740 / 6
-
21.07.2008Muutmiskanne Ä 4740 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 05.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 03.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 12.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 19.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 24.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |