CONTACTUS OÜ
Registrisse kantud 10076926CONTACTUS OÜ (registrikood 10076926) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon (EMTAK 7112). 2025. aasta müügitulu oli 780 207 eurot ja puhaskasum 378 611 eurot, bilansimaht 960 352 eurot. Juhatuse liikmed on Margus Leoste, Sulev Leoste. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.09.1996 (30 a 1 k) · Pärnu mnt 139e/2, Tallinn, 11317
Registriandmed KMKR EE100240621 · osakapital 25 600 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100240621
- Osakapital
- 25 600 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 48,5 % | 2024: 42,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 44,8 % | 2024: 64,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,1 % | 2024: 80,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,1 | 2024: 5,2 |
| Müügitulu kasv | +0,1 % | 2024: +25,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 780 207 | 779 148 | 618 804 | 968 830 | 558 220 | 705 658 | 672 343 |
| Puhaskasum | 378 611 | 333 000 | 381 022 | 314 615 | 426 115 | 276 509 | 259 640 |
| Käibevara | 925 967 | 639 073 | 398 748 | 2 073 746 | 1 818 161 | 1 574 213 | 1 244 715 |
| Põhivara | 34 385 | 1 250 | 16 566 | 44 852 | 16 628 | 21 252 | 32 986 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 960 352 | 640 323 | 415 314 | 2 118 598 | 1 834 789 | 1 595 465 | 1 277 701 |
| Kohustised kokku | 114 433 | 123 016 | 123 480 | 524 916 | 355 723 | 242 514 | 81 259 |
| Omakapital | 845 919 | 517 307 | 291 834 | 1 593 682 | 1 479 066 | 1 352 951 | 1 196 442 |
| Kasumimarginaal | 48,5 % | 42,7 % | 61,6 % | 32,5 % | 76,3 % | 39,2 % | 38,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 925 967 € · 96,4 %
- Põhivara 34 385 € · 3,6 %
- Lühiajalised kohustised 114 433 € · 11,9 %
- Omakapital 845 919 € · 88,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 11,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 3,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 93 863 € | 49 161 € | 155 985 € | 11 |
| II kv 2026 | 72 469 € | 45 885 € | 145 778 € | 12 |
| I kv 2026 | 90 362 € | 50 704 € | 200 713 € | 12 |
| IV kv 2025 | 93 902 € | 49 213 € | 219 072 € | 12 |
| III kv 2025 | 98 516 € | 50 877 € | 190 707 € | 12 |
| II kv 2025 | 76 825 € | 47 270 € | 166 936 € | 12 |
| I kv 2025 | 86 328 € | 47 208 € | 217 682 € | 12 |
| IV kv 2024 | 103 532 € | 53 064 € | 173 585 € | 12 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 31 288 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 16 387 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 52,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 60,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 51 995 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 865 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Sulev Leoste
- Lätteoru OÜ Juhatuse liige
- Papioru OÜ Tegelik kasusaaja
-
Aivar Leoste
- Lätteoru OÜ Tegelik kasusaaja
- Papioru OÜ Juhatuse liige
-
Margus Leoste
- Lätteoru OÜ Tegelik kasusaaja
- Margules OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 14. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 71) 48,5 %
- 21. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 71) 27 044 €
- 32. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 71) 378 611 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 14 373 | 10 123 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Ida-Tallinna Keskhaigla AS · maksed 11 507 €
- VÄLISMINISTEERIUM · maksed 2 866 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.07.2026Ümberkujundamiskanne Ä 10004879 / 14
-
30.06.2026Ümberkujundamiskanne Ä 10004879 / M5
-
28.03.2025Muutmiskanne Ä 10004879 / 13
-
20.10.2023Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 10004879 / 12
-
10.10.2023Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 10004879 / M4
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10004879 / 11
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10004879 / 10
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10004879 / 9
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10004879 / 8
-
29.12.2011Muutmiskanne Ä 10004879 / 7
-
08.12.2011Muutmiskanne Ä 10004879 / M3
-
18.11.2011Muutmiskanne Ä 10004879 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 27.02.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 20.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 24.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |