Osaühing Interaltus
Registrisse kantud 10079480Osaühing Interaltus (registrikood 10079480) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük (EMTAK 46391). 2025. aasta müügitulu oli 12 658 941 eurot ja puhaskasum 705 116 eurot, bilansimaht 5 238 361 eurot. Juhatuse liikmed on Arvo Kõrge, Erki Kõrge, Mari Pettai. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.02.1997 (29 a 7 k) · Liivalao tn 11, Tallinn, 11216
Registriandmed KMKR EE100191246 · osakapital 63 911 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100191246
- Osakapital
- 63 911 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,6 % | 2024: 2,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 24,0 % | 2024: 12,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 56,1 % | 2024: 52,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,3 | 2024: 2,1 |
| Müügitulu kasv | −0,6 % | 2024: +1,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 12 658 941 | 12 732 386 | 12 502 990 | 11 073 945 | 9 509 311 | 8 636 241 | 10 287 336 |
| Puhaskasum | 705 116 | 327 878 | 889 474 | 762 559 | 528 844 | 306 921 | 313 746 |
| Käibevara | 5 085 927 | 4 611 317 | 4 824 132 | 4 201 035 | 3 554 977 | 3 069 948 | 3 338 608 |
| Põhivara | 152 434 | 195 835 | 179 603 | 193 579 | 135 040 | 117 027 | 119 740 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 238 361 | 4 807 152 | 5 003 735 | 4 394 614 | 3 690 017 | 3 186 975 | 3 458 348 |
| Kohustised kokku | 2 301 021 | 2 274 928 | 2 180 470 | 2 186 791 | 2 042 148 | 1 747 950 | 2 266 244 |
| Omakapital | 2 937 340 | 2 532 224 | 2 823 265 | 2 207 823 | 1 647 869 | 1 439 025 | 1 192 104 |
| Kasumimarginaal | 5,6 % | 2,6 % | 7,1 % | 6,9 % | 5,6 % | 3,6 % | 3,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 5 085 927 € · 97,1 %
- Põhivara 152 434 € · 2,9 %
- Lühiajalised kohustised 2 216 592 € · 42,3 %
- Pikaajalised kohustised 84 429 € · 1,6 %
- Omakapital 2 937 340 € · 56,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 43,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 2,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 737 077 € | 157 423 € | 4 621 542 € | 33 |
| II kv 2026 | 926 355 € | 144 199 € | 5 114 799 € | 34 |
| I kv 2026 | 804 926 € | 148 488 € | 5 131 964 € | 32 |
| IV kv 2025 | 806 267 € | 145 614 € | 5 344 151 € | 34 |
| III kv 2025 | 831 520 € | 156 721 € | 4 773 958 € | 34 |
| II kv 2025 | 796 857 € | 144 436 € | 5 466 956 € | 34 |
| I kv 2025 | 788 131 € | 149 152 € | 4 888 862 € | 34 |
| IV kv 2024 | 757 059 € | 142 424 € | 5 159 527 € | 34 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 245 692 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 52 474 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 21,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 540 514 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 058 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Erki Kõrge
- OÜ VDV Reserves Tegelik kasusaaja
- Tallinn, Roopa tn 4 korteriühistu Juhatuse liige
- Tallinn, Aedvilja tn 1 korteriühistu Juhatuse liige
-
Arvo Kõrge
- OÜ VDV Reserves Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Hulgikaubandus · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 9 156 | 14 566 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Metsakohvik OÜ · maksed 5 241 €
- Eesti Kunstiakadeemia · maksed 1 413 €
- OÜ Tallinnfilm · maksed 1 229 €
- SA Teaduskeskus Ahhaa · maksed 1 124 €
- AS Lõuna-Eesti Haigla · maksed 149 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubMüügi-, Distributsiooni- ja Turundusettevõte — Eesti pereettevõte alates 1994
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10005133 / 24
-
21.11.2022Muutmiskanne Ä 10005133 / 23
-
07.02.2019Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10005133 / 18
-
07.02.2019Kommertspandi avamiskanne K 10005133 / 19
-
07.02.2019Kommertspandi avamiskanne K 10005133 / 20
-
07.02.2019Kommertspandi avamiskanne K 10005133 / 21
-
07.02.2019Kommertspandi avamiskanne K 10005133 / 22
-
06.02.2019Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10005133 / M6
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10005133 / 17
-
12.01.2018Kommertspandi muutmiskanne K 10005133 / 16
-
05.01.2018Kommertspandi muutmiskanne K 10005133 / M5
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10005133 / 15
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |