aktsiaselts "Johnny"

Registrisse kantud 10080098
☆ Jälgi

aktsiaselts "Johnny" (registrikood 10080098) on 1996. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Kose alevik, tegevusala mootorikütuse jaemüük (EMTAK 47301). 2024. aasta müügitulu oli 9 271 185 eurot ja puhaskasum 318 167 eurot, bilansimaht 8 011 865 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 14.08.1996 (30 a 2 k) · Kose tee 11, Kose alevik, 65522

Müügitulu 2024
9,3 mln €
↑ +2,5 % vs 2023
Puhaskasum 2024
318 tuh €
↑ +10 % vs 2023
Töötajad (III kv 2026)
19
↓ −27 % vs II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE100414033 · osakapital 869 203 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE100414033
Osakapital
869 203 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2024 aruanne esitatud 12.02.2026
Õiguslik vorm
Aktsiaselts
Tegevusala
Mootorikütuse jaemüük
EMTAK 47301

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2024
8 011 865 €
↓ −4,1 % vs 2023
Omakapital 2024
7 021 416 €
↑ +4,7 % vs 2023

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-2,5M02,5M5M7,5M10M201920202021202220232024

Tuletatud suhtarvud 2024

Kasumimarginaal 3,4 % 2023: 3,2 %
Omakapitali tootlus (ROE) 4,5 % 2023: 4,3 %
Omakapitali osakaal varadest 87,6 % 2023: 80,2 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 1,7 2023: 1,2
Müügitulu kasv +2,5 % 2023: −6,2 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) +19,4 %
Näitaja, € 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 9 271 185 9 044 035 9 646 947 7 473 443 5 328 807 3 816 703
Puhaskasum 318 167 288 166 44 586 -89 619 -62 549 -388 767
Käibevara 1 379 131 1 628 310 1 619 903 2 292 994 2 666 907 2 977 885
Põhivara 6 632 734 6 728 164 6 846 911 6 060 442 5 714 518 5 416 343
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 8 011 865 8 356 474 8 466 814 8 353 436 8 381 425 8 394 228
Kohustised kokku 990 449 1 653 224 2 051 730 1 428 067 1 366 437 1 316 691
Omakapital 7 021 416 6 703 250 6 415 084 6 925 369 7 014 988 7 077 537
Kasumimarginaal 3,4 % 3,2 % 0,5 % -1,2 % -1,2 % -10,2 %

Kontsern 2019–2023 (konsolideeritud aruanne)

Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.

Näitaja, € 2023 2022 2021 2019
Müügitulu 9 044 036 9 646 947 7 473 443 3 816 703
Puhaskasum 277 432 -142 388 383 487 -576 850
Bilansimaht (varad kokku) 7 902 864 8 023 938 8 369 437 9 846 415
Kohustised kokku 1 729 335 2 127 841 1 776 081 3 391 537
Omakapital 6 173 529 5 896 097 6 593 356 6 454 878
Töötajaid 29 23 19 17

Bilansi struktuur 2024

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 8 011 865 €
  • Käibevara 1 379 131 € · 17,2 %
  • Põhivara 6 632 734 € · 82,8 %
Rahastus 8 011 865 €
  • Lühiajalised kohustised 799 905 € · 10,0 %
  • Pikaajalised kohustised 190 544 € · 2,4 %
  • Omakapital 7 021 416 € · 87,6 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 1,7
Kohustised ÷ bilansimaht 12,4 %
Põhivara osakaal bilansimahust 82,8 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Müügitulu tegevusalade lõikes 2024

  • 47301 Mootorikütuse jaemüük põhitegevus 6 673 766 €
  • 47111 Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük 2 597 419 €

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
154 370 €
↑ +85 % vs II kv

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
050k100k150k200kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

0500k1M1,5M2M2,5M3MIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 154 370 € 53 933 € 2 898 223 € 19
II kv 2026 83 667 € 43 639 € 2 418 317 € 26
I kv 2026 123 649 € 54 739 € 2 015 436 € 26
IV kv 2025 127 035 € 54 440 € 2 246 158 € 30
III kv 2025 183 709 € 61 271 € 2 917 674 € 26
II kv 2025 118 995 € 47 411 € 2 234 521 € 32
I kv 2025 88 281 € 42 258 € 2 070 091 € 25
IV kv 2024 100 451 € 44 281 € 2 285 336 € 24

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)51 457 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)17 978 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest34,9 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive5,3 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)966 074 €
Hinnanguline keskmine brutopalk1 820 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Urmas Johanson(s 1971, 54–55 a)
Juhatuse liige · Aktsiaseltsi võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 16.07.2004

Tegelikud kasusaajad

Urmas Johanson(s 1971, 54–55 a)
Otsene osalus · Eesti · alates 17.10.2018

Osanikud

Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.

Isikute teised ettevõtted

Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017

Osalused teistes ettevõtetes (1)

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.

Ettevõte Osalus Nimiväärtus Alates Müügitulu
Nord Petroleum OÜ 50 % 15 977 € 01.09.2023 –

Kontserni puu

Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)

Osalused ja nende osalused (1)

Skeem
50 %aktsiaselts "Johnny"aktsiaselts "Johnny"Nord Petroleum OÜNord Petroleum OÜ

Omandistruktuuri metoodika →

Kose tee 11, Kose alevik, 65522
Juhata: 57.816011, 27.030144
ehitatud 1970 Samal aadressil teisi ettevõtteid ei ole

Tegevusload ja registreeringud (2)

Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHIS

Keskkonnaload (KOTKAS)

  • Vee erikasutus Paiaristi
    KL-516329 · alates 07.11.2022

Toidukäitlejate register (PTA)

  • Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja Paiaristi

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 2/3 esitatud, 1 esitamata
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025 · esitamata: 2025 (tähtaeg 30.06.2026)
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026
Kontsern
Kuulub kontserni (1 ettevõtet)
Allikas: äriregistri osanike kanded · 15.10.2026

Positsioon edetabelites

Kõik edetabelid →

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avalik raha aastate lõikes

Toetused Müük avalikule sektorile
02,5k5k7,5k10k12,5k20252026
Rida, € 2026 2025
Riigi ja omavalitsuste toetused 2 390 1 123
Müük avalikule sektorile 3 879 10 561
Toetused kokku 2 390 1 123

Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.

Suurimad maksjad 2026

  • Viljandi Linnavalitsus · maksed 3 024 €
  • Eesti Töötukassa · toetus 2 390 €
  • Võru Vallavalitsus · maksed 855 €

Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

favora.ee · veebileht ei vastanud 18.10.2026

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 29.03.2020
    Muutmiskanne Ä 20001204 / 20
  • 19.12.2018
    Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20001204 / 19
  • 17.01.2018
    Muutmiskanne Ä 20001204 / 18
  • 28.09.2017
    Muutmiskanne Ä 20001204 / 17
  • 31.05.2016
    Muutmiskanne Ä 20001204 / 16
  • 26.05.2016
    Muutmiskanne Ä 20001204 / M7
  • 16.05.2016
    Muutmiskanne Ä 20001204 / M6
  • 25.03.2014
    Muutmiskanne Ä 20001204 / 15
  • 01.03.2013
    Muutmiskanne Ä 20001204 / 14
  • 27.02.2013
    Muutmiskanne Ä 20001204 / 13
  • 06.02.2013
    Muutmiskanne Ä 20001204 / M5
  • 28.12.2008
    Muutmiskanne Ä 1204 / 12

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2024 12.02.2026 Väikeettevõtja
2023 02.08.2024 Keskmise suurusega ettevõtja
2022 17.01.2024 Väikeettevõtja
2021 12.10.2023 Keskmise suurusega ettevõtja
2020 09.05.2022 Väikeettevõtja
2019 04.03.2021 Väikeettevõtja
2018 – –
2017 – –
2016 – –
2015 – –
2014 – –
2013 – –
2012 – –
2011 – –
2010 – –
2009 – –
2008 – –
2007 – –
2006 – –
2005 – –
2004 – –
2003 – –
2002 – –
2001 – –
2000 – –
1999 – –
1998 – –
1997 – –
1996 – –