Saint-Gobain Eesti AS
Registrisse kantud 10080431Saint-Gobain Eesti AS (registrikood 10080431) on 1996. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Tallinn, tegevusala sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük (EMTAK 46832). 2025. aasta müügitulu oli 37 818 000 eurot ja puhaskasum 2 883 000 eurot, bilansimaht 52 982 000 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Hellart Kala, Marko Kaupmees, Mart Arro. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.08.1996 (30 a 2 k) · Peterburi tee 75, Tallinn, 13816
Registriandmed KMKR EE100270578 · osakapital 44 793 250 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100270578
- Osakapital
- 44 793 250 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 7,6 % | 2024: 2,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,0 % | 2024: 2,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,2 % | 2024: 92,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 9,5 | 2024: 11,9 |
| Müügitulu kasv | −2,7 % | 2024: −6,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −6,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 37 818 000 | 38 864 000 | 41 632 000 | 45 614 000 | 60 426 000 | 53 776 000 | 35 302 000 |
| Puhaskasum | 2 883 000 | 1 062 000 | 8 499 000 | 3 231 000 | 2 995 000 | 3 317 000 | 2 751 000 |
| Käibevara | 49 119 000 | 45 751 000 | 41 585 000 | 37 178 000 | 36 642 000 | 41 402 000 | 32 698 000 |
| Põhivara | 3 863 000 | 3 987 000 | 16 553 000 | 16 190 000 | 16 161 000 | 11 206 000 | 3 581 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 52 982 000 | 49 738 000 | 58 138 000 | 53 368 000 | 52 803 000 | 52 608 000 | 36 279 000 |
| Kohustised kokku | 5 176 000 | 3 859 000 | 4 094 000 | 4 854 000 | 4 777 000 | 6 777 000 | 4 338 000 |
| Omakapital | 47 806 000 | 45 879 000 | 54 044 000 | 48 514 000 | 48 026 000 | 45 831 000 | 31 941 000 |
| Kasumimarginaal | 7,6 % | 2,7 % | 20,4 % | 7,1 % | 5,0 % | 6,2 % | 7,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 49 119 000 € · 92,7 %
- Põhivara 3 863 000 € · 7,3 %
- Lühiajalised kohustised 5 176 000 € · 9,8 %
- Omakapital 47 806 000 € · 90,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 9,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 9,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 7,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46832 Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük põhitegevus 19 137 000 €
-
23619 Betoonist muude ehitustoodete tootmine 18 681 000 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 913 369 € | 424 261 € | 17 666 490 € | 53 |
| II kv 2026 | 1 910 661 € | 451 880 € | 17 982 221 € | 53 |
| I kv 2026 | 1 478 624 € | 499 344 € | 12 088 963 € | 49 |
| IV kv 2025 | 1 777 454 € | 361 031 € | 14 870 586 € | 48 |
| III kv 2025 | 1 633 319 € | 407 235 € | 15 419 234 € | 49 |
| II kv 2025 | 1 660 853 € | 448 315 € | 14 562 375 € | 49 |
| I kv 2025 | 1 418 962 € | 458 470 € | 12 128 788 € | 46 |
| IV kv 2024 | 1 547 563 € | 330 810 € | 16 154 618 € | 44 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 637 790 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 141 420 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 22,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 888 830 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 5 131 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Marko Kaupmees
- Leca Eesti Osaühing Prokurist
- Hinnavaatlus osaühing Osanik
- Allmarken OÜ Juhatuse liige
-
Mart Arro
- Leca Eesti Osaühing Prokurist
- Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liit Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Leca Eesti Osaühing | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | 14 910 000 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Leca Eesti Osaühing 100 %
Skeem
LEI 529900QQD9WJ7F3H8T18 · lapsed
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Saasteainete viimine paiksest heiteallikast välisõhku53988 · alates 11.05.2006
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 9. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 46) 47 806 000 €
- 16. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 46) 6 tk
- 30. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 46) 52 982 000 €
- 38. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 46) 2 883 000 €
- 44. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · 50–249 töötajat 55 442 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 664 | 700 |
| Müük avalikule sektorile | – | 25 150 |
| Toetused kokku | 664 | 700 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · toetus 664 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubsaint-gobain.ee · veebileht blokeerib automaatse lugemise
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.04.2025Muutmiskanne Ä 10127023 / 17
-
12.11.2021Muutmiskanne Ä 10127023 / M12
-
29.10.2021Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 10127023 / 16
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 10127023 / 15
-
05.03.2020Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Ä 10127023 / 14
-
02.03.2020Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Ä 10127023 / 13
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10127023 / 12
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10127023 / 11
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10127023 / 10
-
04.05.2017Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 10127023 / 9
-
01.09.2016Muutmiskanne Ä 10127023 / 8
-
19.12.2014Muutmiskanne Ä 10127023 / 7
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.07.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Suurettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Suurettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Suurettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Suurettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 30.10.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |