LUUNJA STUD OÜ
Registrisse kantud 10080968LUUNJA STUD OÜ (registrikood 10080968) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Luunja alevik, tegevusala enda kinnisvara ost ja müük (EMTAK 68111). 2025. aasta müügitulu oli 1 983 385 eurot ja puhaskasum 1 884 054 eurot, bilansimaht 2 408 163 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Sven Šois. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.08.1996 (30 a 1 k) · Talli tn 4, Luunja alevik, 62222
Registriandmed KMKR EE100032936 · osakapital 2 520 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100032936
- Osakapital
- 2 520 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda kinnisvara ost ja müük
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 95,0 % | 2024: -47,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 87,1 % | 2024: -28,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,9 % | 2024: 50,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,4 | 2024: 0,8 |
| Müügitulu kasv | +1 116,7 % | 2024: +96,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +85,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 983 385 | 163 015 | 83 181 | 335 184 | 102 154 | 90 293 | 69 113 |
| Puhaskasum | 1 884 054 | -76 539 | 29 447 | 106 728 | 836 | -31 117 | 2 962 |
| Käibevara | 48 758 | 37 857 | 109 718 | 121 997 | 37 714 | 48 312 | 30 809 |
| Põhivara | 2 359 405 | 491 864 | 444 457 | 395 210 | 395 164 | 381 921 | 388 587 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 408 163 | 529 721 | 554 175 | 517 207 | 432 878 | 430 233 | 419 396 |
| Kohustised kokku | 243 926 | 259 886 | 207 801 | 200 280 | 222 679 | 220 870 | 178 916 |
| Omakapital | 2 164 237 | 269 835 | 346 374 | 316 927 | 210 199 | 209 363 | 240 480 |
| Kasumimarginaal | 95,0 % | -47,0 % | 35,4 % | 31,8 % | 0,8 % | -34,5 % | 4,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 48 758 € · 2,0 %
- Põhivara 2 359 405 € · 98,0 %
- Lühiajalised kohustised 33 905 € · 1,4 %
- Pikaajalised kohustised 210 021 € · 8,7 %
- Omakapital 2 164 237 € · 89,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 10,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 98,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
68111 Enda kinnisvara ost ja müük põhitegevus 1 853 752 €
-
01431 Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus 90 307 €
-
01111 Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus 25 205 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 10 800 €
-
35123 Elektrienergia tootmine päikeseenergiast 1 979 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 076 € | 2 646 € | 24 302 € | 6 |
| II kv 2026 | 0 € | 2 990 € | 18 788 € | 6 |
| I kv 2026 | 2 993 € | 2 655 € | 31 382 € | 7 |
| IV kv 2025 | 435 737 € | 2 777 € | 1 840 928 € | 6 |
| III kv 2025 | 0 € | 3 110 € | 22 460 € | 7 |
| II kv 2025 | 0 € | 3 424 € | 101 994 € | 8 |
| I kv 2025 | 4 646 € | 3 736 € | 20 977 € | 8 |
| IV kv 2024 | 0 € | 4 335 € | 55 328 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 692 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 882 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 127,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 8,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 8 101 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 283 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Urmas Raag
- Eesti Ratsaspordi Liit Tegelik kasusaaja
- InnovumLab OÜ Juhatuse liige
- Tartumaa Ratsaspordiklubi Tegelik kasusaaja
- HIVET OÜ Osanik
- Pronkshobu OÜ Tegelik kasusaaja
-
Sven Šois
- Boatservice OÜ Tegelik kasusaaja
- MTÜ Udriku Mõis Tegelik kasusaaja
- InnovumLab OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ VENTURO Tegelik kasusaaja
- mittetulundusühing Hobunduskoolitus Tegelik kasusaaja
- HIVET OÜ Tegelik kasusaaja
- Mittetulundusühing Münnich Juhatuse liige
- Pronkshobu OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Pronkshobu OÜ | 50 % | 500 € | 11.02.2025 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Pronkshobu OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Mitteloomsete esmatoodete tootmine · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Luunja vald 1 884 054 €
- 1. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Luunja vald 95,0 %
- 1. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Luunja vald 80,9 %
- 1. Kõige pikema staažiga juhatused · Luunja vald 30,2 a
- 3. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Luunja vald 87,1 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 61 644 | 220 308 |
| Toetused kokku | 61 644 | 220 308 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 50 193 €
- Eesti Töötukassa · toetus 11 452 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubhorsemarket.ee · veebileht ei vastanud 19.09.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20001358 / 9
-
31.10.2022Muutmiskanne Ä 20001358 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20001358 / 7
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20001358 / 6
-
09.01.2012Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20001358 / 5
-
19.12.2011Muutmiskanne Ä 20001358 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 1358 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 17.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 10.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 12.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |