Osaühing Store
Registrisse kantud 10082816Osaühing Store (registrikood 10082816) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Viiratsi alevik, tegevusala toitlustamine üritustel (EMTAK 56211). 2025. aasta müügitulu oli 850 eurot ja puhaskasum -2 222 eurot, bilansimaht 47 407 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ain Jürima. Juhatuse liige on Ain Jürima. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.08.1996 (30 a 1 k) · Väluste tee 26, Viiratsi alevik, 70104
Registriandmed KMKR EE100205190 · osakapital 19 173 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100205190
- Osakapital
- 19 173 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Toitlustamine üritustel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -261,4 % | 2024: -47,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -6,1 % | 2024: -7,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,7 % | 2024: 75,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,2 | 2024: 4,0 |
| Müügitulu kasv | −85,8 % | 2024: −53,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −34,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 850 | 5 975 | 12 895 | 14 791 | 3 075 | 6 922 | 12 098 |
| Puhaskasum | -2 222 | -2 855 | -3 976 | 39 357 | -4 635 | -1 626 | -2 748 |
| Käibevara | 46 939 | 50 356 | 54 627 | 58 975 | 10 262 | 10 588 | 10 068 |
| Põhivara | 468 | 779 | 1 091 | 2 984 | 12 489 | 15 214 | 17 938 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 47 407 | 51 135 | 55 718 | 61 959 | 22 751 | 25 802 | 28 006 |
| Kohustised kokku | 11 065 | 12 571 | 14 299 | 16 564 | 16 713 | 15 119 | 15 697 |
| Omakapital | 36 342 | 38 564 | 41 419 | 45 395 | 6 038 | 10 683 | 12 309 |
| Kasumimarginaal | -261,4 % | -47,8 % | -30,8 % | 266,1 % | -150,7 % | -23,5 % | -22,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 46 939 € · 99,0 %
- Põhivara 468 € · 1,0 %
- Lühiajalised kohustised 11 065 € · 23,3 %
- Omakapital 36 342 € · 76,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 23,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 167 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 143 € | 0 € | 1 690 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 800 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 4 € | 0 € | 50 € | 0 |
| IV kv 2024 | 56 € | 0 € | 350 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 56 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVäluste tee 26, Viiratsi alevik, 70104
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20032372 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20032372 / 6
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20032372 / 5
-
25.04.2014Muutmiskanne Ä 20032372 / 4
-
10.01.2013Muutmiskanne Ä 20032372 / 3
-
10.12.2012Muutmiskanne Ä 20032372 / M1
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 32372 / 2
-
02.01.2006Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 32372
-
02.01.2006Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 1158 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 20.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.05.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |
| 1995 | – | – |