Osaühing Sofella
Registrisse kantud 10083910Osaühing Sofella (registrikood 10083910) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala büroohaldus ja selle abitegevused (EMTAK 82101). 2025. aasta müügitulu oli 32 522 eurot ja puhaskasum 24 713 eurot, bilansimaht 183 295 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Maire Matikainen. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Maire Matikainen. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.12.1996 (29 a 10 k) · Sihi tn 111, Tallinn, 11618
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Büroohaldus ja selle abitegevused
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 76,0 % | 2024: 104,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 36,9 % | 2024: 54,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 36,5 % | 2024: 23,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +49,0 % | 2024: +42,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +20,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 32 522 | 21 826 | 15 293 | 20 170 | 16 225 | 12 718 | 15 397 |
| Puhaskasum | 24 713 | 22 858 | 2 622 | 204 | 327 | 162 | 2 417 |
| Käibevara | 35 421 | 26 403 | 7 681 | 6 204 | 13 353 | 12 773 | 14 131 |
| Põhivara | 147 874 | 151 879 | 155 219 | 158 256 | 84 093 | 83 697 | 84 700 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 183 295 | 178 282 | 162 900 | 164 460 | 97 446 | 96 470 | 98 831 |
| Kohustised kokku | 116 400 | 136 100 | 143 577 | 147 760 | 80 950 | 80 301 | 82 824 |
| Omakapital | 66 895 | 42 182 | 19 323 | 16 700 | 16 496 | 16 169 | 16 007 |
| Kasumimarginaal | 76,0 % | 104,7 % | 17,1 % | 1,0 % | 2,0 % | 1,3 % | 15,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 35 421 € · 19,3 %
- Põhivara 147 874 € · 80,7 %
- Pikaajalised kohustised 116 400 € · 63,5 %
- Omakapital 66 895 € · 36,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 63,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 80,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
82101 Büroohaldus ja selle abitegevused põhitegevus 17 000 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 8 916 €
-
85599 Muu mujal liigitamata õpe 6 606 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 61 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 61 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 61 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 216 € | 238 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 432 € | 489 € | 0 € | 1 |
| I kv 2023 | 455 € | 441 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2022 | 726 € | 812 € | 0 € | 1 |
| III kv 2022 | 726 € | 812 € | 0 € | 1 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 20 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Maire Matikainen
- Hentula OÜ Osanik
- Mittetulundusühing Intervaarium Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Baltic Business Investments SPV4 OÜ | 0,16 % | 16 € | 14.01.2023 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
Skeem
LEI 98450082FD51ER05GA60
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSihi tn 111, Tallinn, 11618
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISTäienduskoolitus (EHIS)
-
Täienduskoolituse majandustegevusteade Sihi tn 111209161 · alates 31.03.2019
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 920 | 6 456 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kuressaare Ametikool · maksed 1 920 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10021387 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10021387 / 6
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10021387 / 5
-
04.06.2015Muutmiskanne Ä 10021387 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 21387 / 3
-
06.12.2002Mitteavaldatav muutmiskanne Ä 21387 / 2
-
23.09.2002Mitteavaldatav muutmiskanne Ä 21387 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 12.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |