AS Atea
Registrisse kantud 10088390AS Atea (registrikood 10088390) on 1996. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Tallinn, tegevusala arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük (EMTAK 46501). 2025. aasta müügitulu oli 54 361 930 eurot ja puhaskasum 1 566 370 eurot, bilansimaht 19 326 066 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Stefano Bello', Ruslan Štšerbjuk, Toivo Ehasalu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.10.1996 (29 a 11 k) · Järvevana tee 7b, Tallinn, 10112
Registriandmed KMKR EE100050882 · osakapital 25 219 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100050882
- Osakapital
- 25 219 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,9 % | 2024: 1,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 40,2 % | 2024: 18,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 20,1 % | 2024: 24,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | +39,9 % | 2024: −4,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +17,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 54 361 930 | 38 845 410 | 40 841 297 | 29 527 181 | 24 214 178 | 24 028 107 | 26 012 931 |
| Puhaskasum | 1 566 370 | 421 976 | 853 223 | 365 496 | -205 396 | 47 238 | 52 675 |
| Käibevara | 18 979 610 | 8 879 040 | 11 343 238 | 8 409 026 | 7 193 622 | 6 483 306 | 8 001 970 |
| Põhivara | 346 456 | 442 090 | 337 448 | 368 108 | 316 757 | 267 946 | 323 995 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 19 326 066 | 9 321 130 | 11 680 686 | 8 777 134 | 7 510 379 | 6 751 252 | 8 325 965 |
| Kohustised kokku | 15 432 323 | 7 017 621 | 9 819 485 | 7 784 333 | 6 897 602 | 5 947 881 | 7 582 746 |
| Omakapital | 3 893 743 | 2 303 509 | 1 861 201 | 992 801 | 612 777 | 803 371 | 743 219 |
| Kasumimarginaal | 2,9 % | 1,1 % | 2,1 % | 1,2 % | -0,8 % | 0,2 % | 0,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 18 979 610 € · 98,2 %
- Põhivara 346 456 € · 1,8 %
- Lühiajalised kohustised 15 432 323 € · 79,9 %
- Omakapital 3 893 743 € · 20,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 79,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46501 Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük põhitegevus 47 332 599 €
-
62202 Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus 1 964 107 €
-
43212 Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine 1 767 812 €
-
46503 Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük 1 325 255 €
-
46502 Kontorimasinate ja -seadmete hulgimüük 1 058 406 €
-
62201 Arvutialased konsultatsioonid 551 279 €
-
62901 Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused 362 472 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 311 993 € | 514 394 € | 38 343 218 € | 76 |
| II kv 2026 | 1 739 963 € | 514 181 € | 19 831 068 € | 75 |
| I kv 2026 | 2 994 413 € | 584 167 € | 25 067 370 € | 76 |
| IV kv 2025 | 1 468 005 € | 470 036 € | 18 734 305 € | 77 |
| III kv 2025 | 2 546 028 € | 450 926 € | 21 544 265 € | 75 |
| II kv 2025 | 1 404 244 € | 442 583 € | 11 978 834 € | 74 |
| I kv 2025 | 1 227 196 € | 422 080 € | 12 974 830 € | 71 |
| IV kv 2024 | 1 272 422 € | 400 383 € | 10 274 203 € | 72 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 103 998 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 171 465 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 15,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 8,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 12 781 073 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 339 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Stefano Bello'
- B5 international OÜ Tegelik kasusaaja
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Atea Finance OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | 4 327 418 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Konsolideerimisgrupi emaettevõte: ATEA, UAB (LT) · otsene emaettevõte, ATEA ASA (NO) · kontserni tippemaettevõte
Osalused ja nende osalused (1)
-
Atea Finance OÜ 100 %
Skeem
LEI 254900C16D9TTAO8HG34
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Kaubandus 22 824 353 €
- 11. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Kaubandus (EMTAK 46) 40 687 439 €
- 26. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Kaubandus (EMTAK 46) 54 361 930 €
- 49. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · 50–249 töötajat 734 621 €
- 51. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · 50–249 töötajat 39,9 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 716 757 | 2 174 857 |
| Müük avalikule sektorile | 22 107 596 | 24 785 905 |
| Toetused kokku | 716 757 | 2 174 857 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kaitsevägi · maksed 8 406 370 €
- Riigi Info- ja Kommunikatsioonitehnoloogia Keskus · maksed 4 981 381 €
- Tallinna Strateegiakeskus · maksed 2 315 061 €
- Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · maksed 1 480 000 €
- Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · toetus 716 757 €
- Siseministeeriumi Infotehnoloogia- ja Arenduskeskus · maksed 679 662 €
Riigihanked
141 lepingut 5 aastaga · 20 192 530 € ilma raamlepinguteta-
Saue Vallavalitsus · 02.10.2026 · 6 osa · raamleping
-
Lauaarvutite rent 3 000 000 €sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla · 23.09.2026 · raamleping
-
IT seadmed ja pisitarvikud 2 000 000 €sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla · 21.09.2026 · raamleping
-
Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus · 28.07.2026 · raamleping
-
Tartu Rakenduslik Kolledž · 27.07.2026
-
Microsoft litsentsid 10 000 000 €sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla · 02.07.2026 · raamleping
-
Riigikogu Kantselei · 29.06.2026
-
Tallinna Strateegiakeskus · 22.06.2026 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.08.2021Muutmiskanne Ä 10005353 / M12
-
01.10.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10005353 / 28
-
30.01.2020Muutmiskanne Ä 10005353 / 27
-
29.01.2020Muutmiskanne Ä 10005353 / 26
-
24.01.2020Muutmiskanne Ä 10005353 / M11
-
04.06.2018Kommertspandi kustutamiskanne K 10005353 / 25
-
03.05.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10005353 / 24
-
27.04.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10005353 / 23
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10005353 / 22
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10005353 / 21
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 10005353 / M10
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10005353 / 20
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.05.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 28.05.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 06.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 05.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 06.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 01.03.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 11.06.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |
| 1995 | – | – |