Osaühing Some
Registrisse kantud 10090688Osaühing Some (registrikood 10090688) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused (EMTAK 93291). 2025. aasta müügitulu oli 223 227 eurot ja puhaskasum 41 911 eurot, bilansimaht 1 932 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ingrid Soans. Juhatuse liige on Ingrid Soans. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.09.1996 (30 a 1 k) · Ilmarise tn 4-13, Tallinn, 11613
Registriandmed KMKR EE100055065 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100055065
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 18,8 % | 2024: -7,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2 169,3 % | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: -386,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 0,2 |
| Müügitulu kasv | +7,7 % | 2024: −24,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −1,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 223 227 | 207 194 | 275 217 | 307 472 | 201 330 | 245 793 | 363 729 |
| Puhaskasum | 41 911 | -15 662 | -8 475 | -24 400 | -14 482 | -8 430 | 14 842 |
| Käibevara | 1 932 | 11 061 | 12 095 | 12 259 | 14 518 | 16 712 | 19 029 |
| Põhivara | 0 | 0 | 4 541 | 9 881 | 15 221 | 20 561 | 25 901 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 932 | 11 061 | 16 636 | 22 140 | 29 739 | 37 273 | 44 930 |
| Kohustised kokku | 0 | 53 852 | 43 732 | 40 761 | 23 960 | 17 012 | 16 239 |
| Omakapital | 1 932 | -42 791 | -27 096 | -18 621 | 5 779 | 20 261 | 28 691 |
| Kasumimarginaal | 18,8 % | -7,6 % | -3,1 % | -7,9 % | -7,2 % | -3,4 % | 4,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 932 € · 100,0 %
- Omakapital 1 932 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 7 775 € | 5 731 € | 40 738 € | 0 |
| III kv 2025 | 9 752 € | 7 255 € | 44 160 € | 4 |
| II kv 2025 | 8 717 € | 6 079 € | 93 303 € | 5 |
| I kv 2025 | 9 434 € | 5 476 € | 52 758 € | 5 |
| IV kv 2024 | 10 414 € | 6 118 € | 53 070 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.03.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10005695 / 12
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10005695 / 11
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10005695 / 10
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10005695 / 9
-
19.01.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10005695 / 8
-
27.07.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10005695 / 7
-
09.11.2011Muutmiskanne Ä 10005695 / 6
-
06.07.2010Muutmiskanne Ä 10005695 / 5
-
22.06.2006Muutmiskanne Ä 5695 / 4
-
02.08.2002Toimiku dokumentide kontroll Ä 5695 / M1
-
26.07.2002Mitteavaldatav muutmiskanne Ä 5695 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 09.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 21.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 20.01.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 12.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |
| 1995 | – | – |