Osaühing R.A. Metallitööd
Registrisse kantud 10092552Osaühing R.A. Metallitööd (registrikood 10092552) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Roosna-Alliku alevik, tegevusala kokkupandavate metallehitiste tootmine (EMTAK 25111). 2025. aasta müügitulu oli 61 325 eurot ja puhaskasum 1 782 eurot, bilansimaht 190 826 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Neeme Pahk. Juhatuse liige on Neeme Pahk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.11.1996 (29 a 11 k) · Metsa tee 11, Roosna-Alliku alevik, 73201
Registriandmed KMKR EE100502699 · osakapital 2 544 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100502699
- Osakapital
- 2 544 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kokkupandavate metallehitiste tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,9 % | 2024: -4,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,0 % | 2024: -1,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,4 % | 2024: 97,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,2 | 2024: 15,5 |
| Müügitulu kasv | −29,2 % | 2024: −13,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −5,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 61 325 | 86 650 | 100 612 | 166 635 | 122 875 | 81 837 | 68 465 |
| Puhaskasum | 1 782 | -3 580 | 751 | 26 216 | 24 951 | 3 575 | -10 105 |
| Käibevara | 36 031 | 80 485 | 75 463 | 72 376 | 59 084 | 27 025 | 16 060 |
| Põhivara | 154 795 | 108 753 | 122 073 | 131 967 | 106 459 | 113 269 | 121 346 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 190 826 | 189 238 | 197 536 | 204 343 | 165 543 | 140 294 | 137 406 |
| Kohustised kokku | 5 003 | 5 197 | 9 915 | 17 473 | 4 889 | 4 591 | 5 278 |
| Omakapital | 185 823 | 184 041 | 187 621 | 186 870 | 160 654 | 135 703 | 132 128 |
| Kasumimarginaal | 2,9 % | -4,1 % | 0,7 % | 15,7 % | 20,3 % | 4,4 % | -14,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 36 031 € · 18,9 %
- Põhivara 154 795 € · 81,1 %
- Lühiajalised kohustised 5 003 € · 2,6 %
- Omakapital 185 823 € · 97,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 81,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 6 093 € | 2 703 € | 29 461 € | 1 |
| II kv 2026 | 3 789 € | 2 703 € | 17 324 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 155 € | 2 809 € | 5 211 € | 1 |
| IV kv 2025 | 5 209 € | 3 358 € | 18 837 € | 1 |
| III kv 2025 | 5 672 € | 3 452 € | 29 468 € | 1 |
| II kv 2025 | 3 684 € | 3 059 € | 12 793 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 921 € | 2 018 € | 7 217 € | 1 |
| IV kv 2024 | 7 080 € | 2 993 € | 35 699 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 031 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 901 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 44,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 9 820 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 733 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30028624 / 7
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 30028624 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30028624 / 5
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30028624 / 4
-
03.01.2012Muutmiskanne Ä 30028624 / 3
-
22.12.2011Muutmiskanne Ä 30028624 / M2
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 28624 / 2
-
18.09.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 28624 / M1
-
02.01.2006Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 28624
-
02.01.2006Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 5698 / 4
-
14.05.2002Mitteavaldatav muutmiskanne Ä 5698 / 3
-
06.03.2002Mitteavaldatav muutmiskanne Ä 5698 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 03.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 22.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |
| 1995 | – | – |