Osaühing Wellman
Registrisse kantud 10093020Osaühing Wellman (registrikood 10093020) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2024. aasta müügitulu oli 10 231 eurot ja puhaskasum -63 159 eurot, bilansimaht 14 815 874 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ivo Tahk. Ettevõttel on osalus 12 ettevõttes. Juhatuse liige on Ivo Tahk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.11.1998 (27 a 11 k) · J. Vilmsi tn 32, Tallinn, 10152
Registriandmed KMKR EE100380196 · osakapital 25 565 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100380196
- Osakapital
- 25 565 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -617,3 % | 2023: -827,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,5 % | 2023: -8,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,7 % | 2023: 92,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,5 | 2023: 6,3 |
| Müügitulu kasv | −92,3 % | 2023: −21,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −47,0 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 231 | 133 632 | 169 052 | 223 048 | 97 413 | 245 375 |
| Puhaskasum | -63 159 | -1 105 594 | 219 466 | -1 064 939 | 295 994 | -1 278 968 |
| Käibevara | 1 767 718 | 1 919 624 | 6 122 582 | 1 891 439 | 2 600 000 | 1 025 372 |
| Põhivara | 13 048 156 | 12 938 396 | 4 423 022 | 7 288 401 | 7 855 489 | 9 514 357 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 14 815 874 | 14 858 020 | 10 545 604 | 9 179 840 | 10 455 489 | 10 539 729 |
| Kohustised kokku | 1 078 458 | 1 057 445 | 1 468 525 | 322 227 | 432 937 | 613 171 |
| Omakapital | 13 737 416 | 13 800 575 | 9 077 079 | 8 857 613 | 10 022 552 | 9 926 558 |
| Kasumimarginaal | -617,3 % | -827,3 % | 129,8 % | -477,4 % | 303,9 % | -521,2 % |
Kontsern 2019–2024 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 020 606 | 8 710 548 | 7 991 729 | 8 461 239 | 4 996 009 | 4 828 321 |
| Puhaskasum | 387 979 | 799 831 | 696 027 | 232 327 | -158 553 | -1 082 334 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 19 658 680 | 19 803 538 | 13 420 500 | 12 254 853 | 12 443 236 | 12 646 807 |
| Kohustised kokku | 3 102 077 | 3 634 915 | 4 060 006 | 3 593 036 | 3 914 000 | 3 759 028 |
| Omakapital | 16 556 603 | 16 168 623 | 9 360 494 | 8 661 817 | 8 529 236 | 8 887 779 |
| Töötajaid | 130 | 152 | 105 | 110 | 108 | 104 |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 767 718 € · 11,9 %
- Põhivara 13 048 156 € · 88,1 %
- Lühiajalised kohustised 207 725 € · 1,4 %
- Pikaajalised kohustised 870 733 € · 5,9 %
- Omakapital 13 737 416 € · 92,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 88,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 6 128 € | 12 309 € | 752 € | 3 |
| II kv 2026 | 8 578 € | 12 171 € | 3 176 € | 3 |
| I kv 2026 | 7 407 € | 14 233 € | 4 064 € | 3 |
| IV kv 2025 | 2 448 € | 11 456 € | 77 € | 4 |
| III kv 2025 | 10 613 € | 15 813 € | 463 € | 3 |
| II kv 2025 | 10 174 € | 14 016 € | 702 € | 3 |
| I kv 2025 | 8 946 € | 13 737 € | 1 087 € | 4 |
| IV kv 2024 | 64 € | 13 145 € | 667 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 043 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 4 103 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 200,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 814,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 251 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 630 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ivo Tahk
- HOOVI Finance OÜ Tegelik kasusaaja
- AUTOSKY OÜ Juhatuse liige
- HOOVI Group OÜ Tegelik kasusaaja
- BonBon Lingerie OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Carfox OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- AUTOSKY RENT OÜ Tegelik kasusaaja
- BONBON LINGERIE SALES OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- BonBon Lingerie Retail OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Osalused teistes ettevõtetes (12)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| AUTOSKY OÜ | 100 % | 25 000 € | 02.09.2023 | 1 531 804 €2025 |
| Carfox OÜ Maksuvõlg | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | 485 108 €2025 |
| Investment House OÜ | 100 % | 2 556 € | 01.09.2023 | – |
| NORDDH OÜ | 100 % | 2 500 € | 03.09.2023 | 81 346 €2025 |
| Osaühing Realata Eesti | 100 % | 2 556 € | 01.09.2023 | 61 239 €2025 |
| BonBon Lingerie OÜ Maksuvõlg | 87,50 % | 49 140 € | 01.09.2023 | 490 187 €2025 |
| BONBON LINGERIE SALES OÜ Maksuvõlg | 72,97 % | 2 700 € | 02.09.2023 | 325 055 €2025 |
| AUTOSKY RENT OÜ | 50 % | 1 250 € | 01.09.2023 | 344 972 €2025 |
| Fleur Lingerie OÜ | 50 % | 1 250 € | 17.02.2025 | – |
| HOOVI Group OÜ | 18,64 % | 1 864 € | 30.09.2024 | 617 270 €2025 |
| ESTO Holdings OÜ | 14,35 % | 1 435 € | 25.08.2025 | 5 869 103 €2025 |
| Leadcap OÜ | 13,94 % | 1 394 € | 02.09.2023 | 7 194 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Konsolideeritud välismaised tütarettevõtted: Wellman Logistics SIA (LV)
Osalused ja nende osalused (16)
-
AUTOSKY OÜ 100 %
-
Carfox OÜ 100 %
-
Investment House OÜ 100 %
-
NORDDH OÜ 100 %
-
Osaühing Realata Eesti 100 %
-
BonBon Lingerie OÜ 87,50 %
-
BONBON LINGERIE SALES OÜ 72,97 %
-
AUTOSKY RENT OÜ 50 %
-
Fleur Lingerie OÜ 50 %
-
HOOVI Group OÜ 18,64 %
-
ESTO Holdings OÜ 14,35 %
-
Leadcap OÜ 13,94 %
Skeem
LEI 529900CMJVDTOGIK4U75
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubInvesco Finance is an investment company, always on the lookout for new opportunities.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.10.2026Muutmiskanne Ä 10005409 / 19
-
27.06.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10005409 / 18
-
17.09.2018Muutmiskanne Ä 10005409 / 17
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10005409 / 16
-
08.01.2018Muutmiskanne Ä 10005409 / 15
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10005409 / 14
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10005409 / 13
-
05.10.2016Muutmiskanne Ä 10005409 / 12
-
09.09.2016Muutmiskanne Ä 10005409 / 11
-
15.08.2016Muutmiskanne Ä 10005409 / M11
-
05.05.2016Muutmiskanne Ä 10005409 / 10
-
20.01.2015Muutmiskanne Ä 10005409 / 9
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 16.02.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 29.08.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 21.09.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 29.12.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 18.02.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 25.03.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |