SUMAR OÜ

Registrisse kantud 10098218
☆ Jälgi

SUMAR OÜ (registrikood 10098218) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Aruküla alevik, tegevusala tööriistade tootmine (EMTAK 25631). 2025. aasta müügitulu oli 764 066 eurot ja puhaskasum 673 eurot, bilansimaht 631 132 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 05.05.1997 (29 a 5 k) · Männiku tee 24, Aruküla alevik, 75201

Müügitulu 2025
764 tuh €
↓ −12 % vs 2024
Puhaskasum 2025
673 €
↓ −95 % vs 2024
Töötajad (III kv 2026)
9
sama mis II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE100152683 · osakapital 23 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE100152683
Osakapital
23 000 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 29.06.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Tööriistade tootmine
EMTAK 25631
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
631 132 €
↑ +4,5 % vs 2024
Omakapital 2025
421 478 €
↑ +0,2 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-1M-500k0500k1M1,5M2019202020212022202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal 0,1 % 2024: 1,5 %
Omakapitali tootlus (ROE) 0,2 % 2024: 3,0 %
Omakapitali osakaal varadest 66,8 % 2024: 69,7 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 2,3 2024: 6,3
Müügitulu kasv −11,7 % 2024: +4,5 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) −2,6 %
Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 764 066 865 548 828 130 1 015 988 862 450 871 481 757 156
Puhaskasum 673 12 568 50 798 -9 762 -147 990 12 822 -597 469
Käibevara 490 629 521 673 475 563 290 813 254 500 270 070 474 591
Põhivara 140 503 82 042 136 379 208 472 315 128 448 820 262 034
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 631 132 603 715 611 942 499 285 569 628 718 890 736 625
Kohustised kokku 209 654 182 910 203 705 112 290 172 871 174 143 204 700
Omakapital 421 478 420 805 408 237 386 995 396 757 544 747 531 925
Kasumimarginaal 0,1 % 1,5 % 6,1 % -1,0 % -17,2 % 1,5 % -78,9 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 631 132 €
  • Käibevara 490 629 € · 77,7 %
  • Põhivara 140 503 € · 22,3 %
Rahastus 631 132 €
  • Lühiajalised kohustised 209 654 € · 33,2 %
  • Omakapital 421 478 € · 66,8 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 2,3
Kohustised ÷ bilansimaht 33,2 %
Põhivara osakaal bilansimahust 22,3 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Müügitulu tegevusalade lõikes 2025

  • 25631 Tööriistade tootmine põhitegevus 763 955 €
  • 38111 Tavajäätmete kogumine 111 €

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
8 863 €
↓ −31 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
9
2025: 9 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
010k20k30k40kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

050k100k150k200k250k300kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 8 863 € 21 242 € 289 842 € 9
II kv 2026 12 836 € 27 589 € 139 113 € 9
I kv 2026 1 579 € 14 293 € 127 139 € 10
IV kv 2025 13 848 € 29 388 € 228 203 € 10
III kv 2025 19 569 € 31 763 € 223 634 € 10
II kv 2025 15 118 € 30 839 € 192 931 € 11
I kv 2025 17 562 € 32 003 € 245 177 € 11
IV kv 2024 24 491 € 38 017 € 199 150 € 13

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)2 954 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)7 081 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest239,7 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive3,1 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)96 614 €
Hinnanguline keskmine brutopalk1 513 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Jaanus Halling
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 05.05.1997

Tegelikud kasusaajad

Jaanus Halling
Otsene osalus · Eesti · alates 13.03.2019

Osanikud

Jaanus Halling
23 000 € · 100 % · ainuomand · alates 01.09.2023

Isikute teised ettevõtted

Männiku tee 24, Aruküla alevik, 75201

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
1 aktiivne pant
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud, 1 hilinemisega (kuni 14 päeva)
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

powering production worldwide Precision nail machine tools for leading manufacturers. Sumar OU has been a trusted partner for precision tooling […]

HTTPS e-pood WooCommerce

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 01.09.2023
    Muutmiskanne Ä 10006920 / 19
  • 26.06.2023
    Muutmiskanne Ä 10006920 / 18
  • 19.06.2023
    Muutmiskanne Ä 10006920 / M4
  • 08.06.2023
    Muutmiskanne Ä 10006920 / 17
  • 29.10.2019
    Muutmiskanne Ä 10006920 / 16
  • 21.03.2019
    Kommertspandi kustutamiskanne K 10006920 / 14
  • 21.03.2019
    Kommertspandi kustutamiskanne K 10006920 / 15
  • 28.06.2018
    Muutmiskanne Ä 10006920 / 13
  • 16.01.2018
    Muutmiskanne Ä 10006920 / 12
  • 07.11.2017
    Muutmiskanne Ä 10006920 / 11
  • 28.05.2013
    Muutmiskanne Ä 10006920 / 10
  • 24.05.2013
    Muutmiskanne Ä 10006920 / M3

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 29.06.2026 Väikeettevõtja
2024 14.07.2025 Väikeettevõtja
2023 17.06.2024 Väikeettevõtja
2022 01.07.2023 Väikeettevõtja
2021 13.06.2022 Väikeettevõtja
2020 16.06.2021 Väikeettevõtja
2019 02.12.2020 Väikeettevõtja
2018 – –
2017 – –
2016 – –
2015 – –
2014 – –
2013 – –
2012 – –
2011 – –
2010 – –
2009 – –
2008 – –
2007 – –
2006 – –
2005 – –
2004 – –
2003 – –
2002 – –
2001 – –
2000 – –
1999 – –
1998 – –
1997 – –
1996 – –