osaühing Endler
Registrisse kantud 10099608osaühing Endler (registrikood 10099608) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus (EMTAK 69102). 2025. aasta müügitulu oli 1 150 eurot ja puhaskasum 994 eurot, bilansimaht 11 930 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Enno Oidermaa. Juhatuse liige on Enno Oidermaa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.12.1996 (29 a 10 k) · Lastekodu tn 41/1, Tallinn, 10113
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 86,4 % | 2024: 95,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,6 % | 2024: 7,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,5 % | 2024: 96,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +43,8 % | 2024: +77,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +36,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 150 | 800 | 450 | 550 | 510 | 240 | 1 450 |
| Puhaskasum | 994 | 766 | 315 | 405 | 479 | 82 | 1 136 |
| Käibevara | 11 930 | 10 936 | 10 170 | 13 855 | 13 450 | 12 971 | 12 889 |
| Põhivara | – | – | – | – | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 11 930 | 10 936 | 10 170 | 13 855 | 13 450 | 12 971 | 12 889 |
| Kohustised kokku | 418 | 418 | 418 | 4 418 | 4 418 | 4 418 | 4 418 |
| Omakapital | 11 512 | 10 518 | 9 752 | 9 437 | 9 032 | 8 553 | 8 471 |
| Kasumimarginaal | 86,4 % | 95,8 % | 70,0 % | 73,6 % | 93,9 % | 34,2 % | 78,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 11 930 € · 100,0 %
- Pikaajalised kohustised 418 € · 3,5 %
- Omakapital 11 512 € · 96,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 100 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 21 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 100 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 29 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 64 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 21 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 84 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2022 | 112 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 33 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10006633 / 12
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 10006633 / 11
-
10.04.2019Muutmiskanne Ä 10006633 / 10
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10006633 / 9
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10006633 / 8
-
15.09.2016Muutmiskanne Ä 10006633 / 7
-
08.07.2015Muutmiskanne Ä 10006633 / 6
-
29.06.2015Muutmiskanne Ä 10006633 / M1
-
22.06.2010Muutmiskanne Ä 10006633 / 5
-
16.06.2008Muutmiskanne Ä 6633 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 06.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |
| 1995 | – | – |