osaühing Drilling
Registrisse kantud 10102233osaühing Drilling (registrikood 10102233) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala sporditarvete jaemüük (EMTAK 47631). 2025. aasta müügitulu oli 529 eurot ja puhaskasum -4 241 eurot, bilansimaht 2 686 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Anti Levandi. Juhatuse liige on Anti Levandi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.12.1996 (29 a 10 k) · Siili tn 21/3, Tallinn, 13422
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 40 400 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 40 400 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Sporditarvete jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -801,7 % | 2024: 12,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -157,9 % | 2024: 2,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −58,2 % | 2024: −45,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 529 | 1 267 | 2 327 | 689 | 1 093 | 399 | 264 |
| Puhaskasum | -4 241 | 155 | 318 | -681 | 2 | -124 | -1 282 |
| Käibevara | 2 686 | 6 927 | 5 702 | 6 142 | 6 861 | 6 859 | 6 833 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 150 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 686 | 6 927 | 5 702 | 6 142 | 6 861 | 6 859 | 6 983 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 2 686 | 6 927 | 5 702 | 6 142 | 6 861 | 6 859 | 6 983 |
| Kasumimarginaal | -801,7 % | 12,2 % | 13,7 % | -98,8 % | 0,2 % | -31,1 % | -485,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 686 € · 100,0 %
- Omakapital 2 686 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2023Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 33 € | 0 € | 812 € | 0 |
| I kv 2023 | 140 € | 0 € | 702 € | 0 |
| IV kv 2022 | 6 € | 0 € | 31 € | 0 |
| III kv 2022 | 17 € | 0 € | 85 € | 0 |
| II kv 2022 | 12 € | 0 € | 61 € | 0 |
| I kv 2022 | 65 € | 0 € | 327 € | 0 |
IV kv 2023 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10006780 / 10
-
28.06.2023Muutmiskanne Ä 10006780 / 9
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10006780 / 8
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10006780 / 7
-
11.06.2015Muutmiskanne Ä 10006780 / 6
-
01.07.2010Muutmiskanne Ä 10006780 / 5
-
02.04.2009Muutmiskanne Ä 6780 / 4
-
20.10.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 6780 / M7
-
20.10.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 6780 / M6
-
12.10.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 6780 / M5
-
12.10.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 6780 / M4
-
18.09.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 6780 / M3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 22.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 01.07.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |