osaühing GEVA
Registrisse kantud 10124938osaühing GEVA (registrikood 10124938) on 1996. aastal asutatud osaühing, asukoht Põltsamaa linn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 15 971 eurot ja puhaskasum 216 eurot, bilansimaht 177 944 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Valve Kalam. Juhatuse liikmed on Hillar Kalam, Valve Kalam. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.09.1996 (30 a 0 k) · Pajusi mnt 4, Põltsamaa linn, 48103
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 5 112 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 5 112 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,4 % | 2024: 10,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,4 % | 2024: 3,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 27,5 % | 2024: 27,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 35,6 | 2024: 38,5 |
| Müügitulu kasv | −7,7 % | 2024: +18,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +8,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 971 | 17 304 | 14 639 | 15 768 | 13 241 | 10 427 | 14 726 |
| Puhaskasum | 216 | 1 765 | 2 035 | 2 704 | 1 709 | -952 | -3 128 |
| Käibevara | 31 456 | 23 348 | 20 614 | 20 607 | 10 096 | 471 | 1 578 |
| Põhivara | 146 488 | 154 103 | 161 719 | 169 335 | 176 951 | 184 627 | 192 315 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 177 944 | 177 451 | 182 333 | 189 942 | 187 047 | 185 098 | 193 893 |
| Kohustised kokku | 128 979 | 128 702 | 135 350 | 144 994 | 144 803 | 144 564 | 152 407 |
| Omakapital | 48 965 | 48 749 | 46 983 | 44 948 | 42 244 | 40 534 | 41 486 |
| Kasumimarginaal | 1,4 % | 10,2 % | 13,9 % | 17,1 % | 12,9 % | -9,1 % | -21,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 31 456 € · 17,7 %
- Põhivara 146 488 € · 82,3 %
- Lühiajalised kohustised 883 € · 0,5 %
- Pikaajalised kohustised 128 096 € · 72,0 %
- Omakapital 48 965 € · 27,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 35,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 72,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 82,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 82 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 75 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 50 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 45 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2022 | 45 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 27 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Hillar Kalam
- Põltsamaa Tehnikaspordiklubi Juhatuse liige
- PÕLTSAMAA PUHKEKESKUS OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ HKRealEstate Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.01.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 20001659 / 12
-
29.06.2025Muutmiskanne Ä 20001659 / 11
-
09.06.2025Muutmiskanne Ä 20001659 / 10
-
12.04.2025Muutmiskanne Ä 20001659 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20001659 / 8
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20001659 / 7
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20001659 / 6
-
21.12.2011Muutmiskanne Ä 20001659 / 5
-
01.06.2010Muutmiskanne Ä 20001659 / 4
-
11.12.2008Muutmiskanne Ä 1659 / 3
-
04.12.2008Muutmiskanne Ä 1659 / M2
-
14.08.2008Muutmiskanne Ä 1659 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 12.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 31.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |
| 1995 | – | – |